Wpis z mikrobloga

@Yooz3k: Wiec jeśli by protestu nie było Ci ludzie nie poszli by demolować miasta, tak samo mozna powiedziec o kościele, kościul to świete i dobre miejsce, brak tam pedofili, sa tylko ludzi ktorzy pod pretekstem idą za księdza by byc blizej dzieci ale nie sa oni prawdziwymi księżami
  • Odpowiedz
@bartolini123: o #!$%@?, takiej skali zniszczeń się nie spodziewałem, trzeba będzie wyburzyć miasto i postawić od nowa.

Kilkaset tysięcy osób wyszło na ulice a wykopek się zesra o kilka napisów na murach.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Dokładnie Toruń już jest w rozsypce, sklepy zamknięte po szabrowaniu. Mury obronne wymazane hasłami lewackimi, krzywa wieża lada moment się przewróci, dramat po prostu co to lewactwo zrobiło z tak pięknym miastem.
A nie czekaj, to tylko sen. Budzę się wychodzę na starówkę i herby klubowe widzę częściej niż symbole piernika, idę bulwarem i jak na złość spory napis klubowy, jak to kuźwa możliwe skoro kibice są przeciwni dewastacjom?
  • Odpowiedz
10000 tyś zł ty pojdziesz na policje a ja panie o co on sie zesrał to tylko 10000 zl lewandowski w


@bartolini123: xDDDDDDDDDDDDD

to 10 milionów czy 10000?

also tyś tyś xD

Gościu, masz problem z podstawami języka polskiego
  • Odpowiedz
o #!$%@?, takiej skali zniszczeń się nie spodziewałem, trzeba będzie wyburzyć miasto i postawić od nowa.

Kilkaset tysięcy osób wyszło na ulice a wykopek się zesra o kilka napisów na murach.


@Niedowiarek: od kiedy kilka to ponad 70 w jeden dzień? w sensie że matematyka jest prawacka?
  • Odpowiedz
@Yooz3k Yhm czyli julki nagrywają filmiki jak szprejują po pomnikach pod przykrywką? XD Proszę cię, ja też jestem za tymi strajkami niech tylko to ma ręce i nogi jak np. na Białorusi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartolini123: a Sasin #!$%@?ł takie drobne 70 milionów, to wytłumacz mi czemu nadal nie siedzi w więzieniu, a ty dajesz #!$%@? o jakieś napisy, o boziu pomazali mi kościółek, co ja teraz zrobię XD
  • Odpowiedz