Wpis z mikrobloga

Mirke, dejcie plusika na pocieszenie bo...

Ostatnio żaliłem się, że jestem największym pechowcem świata kiedy w tv za który zapłaciłem 5-cyfrową kwotę pojawiły się dwie bardzo rzadkie wady - nie działało wyjście na subwoofer, oraz pojawił się świecący pixel. Ten odjechał do serwisu oczywiście.

Ale mało tego? Złożyłem nowy komputer - raczej taki high-end można powiedzieć. I co się okazuje:

- Nie do końca działa pompa w chłodzeniu wodnym - nie wiedziałem czemu mam 90-100c w stress test, po ustawieniu pompy w BIOS zaczęła działać dobrze. Chyba jakiś soft namieszał ale nie mam pewności. Teraz będzie to męczyć często.

- 3 przednie wentylatory nie działają, ok podłączyłem je na wiele sposobów i tak za 5 razem zaskoczyły wszystkie, no super ustawiam sobie jak mają pracować w NZXT CAM i działa all as excepted... aż do dziś - znowu nie działają bez przyczyny :D Napisałem do ichniego supportu i czekam na odp.

Nawet jak wszystko naprawię niesmak pozostanie i pewnie będę sprawdzać co kilka dni czy na pewno wszystko działa jak powinno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pcmasterrace #pech
  • 3