Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzi oburza przerabianie loga solidarności na takie? Częstym argumentem jest to ze wtedy walczono o wolność a podpinanie tego pod aborcję to zniewaga.. Ja raczej właśnie myślę, że teraz ludzie walczą o wolność, bo jeśli dalej będziemy na wszystko im pozwalać to będzie gorzej niż za komuny. Temat aborcji to wg mnie tylko jeden z elementów całej frustracji jaką ludzie czują dla rządów pisu. Moje poglądy to centrum, ale jest #bekazprawakow że to lewacy i właśnie centrum, wyszło na ulicę i coś robi bo te protesty są naprawdę duże i w każdym prawie mieście, a ci siedzą cicho i organizują jakieś nieudolne marsze kiboli. Wg mnie to mniej radykalna prawica, powinna się zjednoczyć z protestującymi i wywieść tych chamów na taczkach.

#protest #bekazpisu #aborcja
Hejtel - Dlaczego ludzi oburza przerabianie loga solidarności na takie? Częstym argum...

źródło: comment_1603642345BrMIGKEc8xYCBbPKfNfXxn.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Hejtel: moim zdaniem walka o aborcję czy szerzej, prawo do decydowania o sobie nie stanowi tutaj problemu.
Dla mnie osobiście, wykorzystywanie jakiejkolwiek utrwalonej już symboliki jest nie na miejscu. Wszystkie wielkie ruchy (a ten chciałby do nich dołączyć) wykształcały swoje własne symbole, a zatem użycie loga solidarności jest wsteczne. Protestujący mogliby również występować pod hasłem Polski Walczącej. Jedno i drugie prowadzi do jeszcze większej antagonizacji w społeczeństwie, bo godzi w wartości
  • Odpowiedz