Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boże ale ja się zgadzam z mirkiem tutaj

Jesteście hipokrytami i egoistami bez najmniejszej uncji empatii. Od 5 lat rechoczecie ze "Stare baby z KOD walczą o wolność hue hue" i nie macie pojęcia jak pis rozwala kraj bo siedzicie na tiktokach i Instagramach. ALE zakazać 1000 aborcji rocznie i od razu " O BOZE! PALI SIE! CHODZ JULKA NA PROTEST! WOLNOSC JEST KOBIETA. MOJA MACICA"

Czemu moja matka, sędzia od 20 lat, musiala byc wyśmiewana przez ostatnie lata? PIS zrobiło genialną nagonkę i nikt się nie wstawił za sędziami (mają zakaz protestowania). Naprawdę osoba która zarabia 9000 netto mając 50 lat i studiując 9 lat to taka Ylyta?! Pierwszy lepszy adwokat w tym wieku więcej zarabia. I naprawde myślicie że taka osoba mało pracuje? Moja matka pisze kilkunastostronicowe uzasadnienia dzień w dzień po nocach!

Czemu mój ociec lekarz musiał być wyśmiewany, oskarżany o branie łapówek, opluwany, wyśmiewany na forach? Było zle w 2005-2007 ale teraz jest o wiele gorzej podczas pandemii. Ryzykuje swoje zdrowie by wyleczyć tych idi***w a ludzie mimo wszystko zwalają wine na lekarzy a nie na PIS?! Już ma dosyć i coś czuje że wypowie umowę ze szpitalem.

Czemu mój brat który jest nauczycielem i jest gnojony "trzeba bylo się uczyć a nie iść na nauczyciela hehehe, pracuje po 3h dziennie hehehehe" ma się męczyć za 3000 netto?! Nikt nie wyszedł protestować z nim. NIKT. A teraz leży chory w domu i wypluwa sobie płuca bo jakiś dzieciak go zaraził w szkole. Do sanepidu oczywiście nie ma szans się dodzwonić

Już nie wspomnę o braku wsparcia dla osób z dziećmi niepełnosprawnymi. Zostali zostawieni sami ze sobą a cała młodzież woli wrzucać story i wygłupiać się na tiktoku.
Teraz ja się śmieje z Was, spóźniliście się o 5 lat i jest juz za pozno. Obudziliście się z ręka w szambie i bardzo Wam tak dobrze.

Sram na ten kraj i na ten egoistyczny lud ktory widzi tylko czubek swojego nosa. Nie mogę się doczekać następnych rekordów za tydzień. +20000 dziennie!

PS: I tak, jestem przeciwniczką niby-TK i ich decyzji, popieram i chodzę na te protesty ale szlag mnie trafia jak widze ten egoizm.

#protest #neuropa #aborcja #polityka #bekazpisu #gownowpis #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f958d4ac53de577b9aaed93
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 7
AnonimowyDyrektor: Moja mama również jest sędzią i popieram cię w 100%, praca praktycznie 24/7 bo popołudniami i weekendami trzeba pisać uzasadnienia, zapoznać się z aktami do kolejnych spraw, dodatkowo często dochodzą dyżury.
Dodatkowo musi uważać na każde wypowiedziane słowo, nie trudno o wpadkę i utracenie praw do wykonywania zawodu.
Nie wiadomo co wymyśli Ziobro, czy nie okaże się że dostanie marną emeryturę, a byli sędziowie nie mogą wykonywać innego zawodu, także
SzczęśliwyŻniwiarz: Znowu wysrywy KODziarzy. KOD to było polityczne gówno zorganizowane przez PO dlatego gówno zdziałali. Nie zależało im na Demokracji, która mieli niby bronić wg nazwy. Jakby im zależało to by podnieśli temat D'Hondta i progu wyborczego które wydymaly 1/6 obywateli Polski i dalo samodzielną władze komuś kto miał mniej niż 40% poparcia.

Nie. Oni #!$%@? na TK, który dzisiaj i tak by przegłosował to co przegłosował bo po 5 latach