Wpis z mikrobloga

prawilnie przypominam, że te same osoby które drą ryja, i forsują hasła pokroju 'MOJA MACICA, MOJA SPRAWA' - domagając się respektowania prawa do własności, to są te same osoby, które uważają, że jak zarabiasz pieniądze, to masz obowiązek się dzielić z nimi, masz obowiązek opłacania przeróżnych składek, funduszy socjalnych i nie masz prawa decydować samodzielnie.
Nie masz też prawa do wyrzucenia kogoś, ze swojego mieszkania - mimo prawa do własności, bo ONI MAJĄ PRAWO DO MIESZKANIA, i ich nie respektują jakichś Twoich śmiesznych praw XDDD

Tak działa ten wspaniały socjalizm, którego tak bardzo społeczeństwo pragnie xDDDD
Ale się pakujecie w bagno XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#protest #aborcja #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 59
@Hissis: XD twoje przemyślenia w głowie są twoja sprawa. Ty wrzuciłeś to zeby podjąć z kimś dyskusje. W bagno to się pchamy mając ten rząd u sterów z 500+. To jest dopiero socjalizm.
@Hissis: Ale przecież w #!$%@? wierzą już tylko totalni debile. Mnie bardzo cieszy ta sprawa z aborcją, bo dzięki temu wielu ludzi zajarzyło wreszcie o co w tym cyrku chodzi. A jeśli ktoś w tej sytuacji popiera zakaz aborcji i bredzi coś o pandemii no to pluję na ryj i tyle
@Kaerl: czyli MOJA MACICA - MOJA SPRAWA, i żaden facet nie ma prawa ingerować w to, ale jeżeli wyrażę zgodę na urodzenie dziecka, to będzie ono NASZE? XDDD
No nie wiem, gdzie tu widzisz logikę, ale jeżeli coś jest Moją sprawą, to jest moją sprawą od początku do końca, i biorę pełną odpowiedzialność za swoje decyzje, ponoszę konsekwencje swoich czynów, i nie mieszam w swoje sprawy innych ludzi, nie obarczam innych
@WinterLinn: Masowe protesty jedynie przynoszą aktualnie korzyści władzy. Właśnie w ten sposób, zrzekli się odpowiedzialności za kryzys w służbie zdrowia, rozpowszechnianie koronawirusa i spowodowane tym zgony.
Oni zalecają teraz dystans społeczny, zakrywanie ust i nosa, to Ci protestujący nie stosują się do zaleceń, i na nich spadnie odpowiedzialność za to, co przyniesie najbliższe kilka dni/tygodni. Według mnie, trzeba ponosić konsekwencje za swoje działania, i Ci ludzie sami sobie są winni, mogli