Wpis z mikrobloga

Generalnie tak podzielonego narodu jak teraz to chyba nie było. Może się mylę, ale jest jakaś dziwna atmosfera wrzenia. Przynajmniej tam gdzie nie zerknę, tak wygląda. Wszędzie jest polityka i wszędzie wyczuwam potężny #!$%@? na PiS - spokojni dotąd ludzie urządzają tyrady na pisiorów w stylu Stonogi. Nie chcę myśleć o tym co by było, gdyby pojawiła się jakaś iskierka. A o to będzie za taki miesiąc-dwa przy coraz gorszej sytuacji gospodarczej i służby zdrowia łatwo.
#protest #aborcja #4konserwy #neuropa #koronawirus #bekazpisu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rorf46: Od czasów komuny nie było takiej fali protestów w Polsce. Niestety, patrząc na to jak wygląda służba zdrowia, gospodarka i jaki plan na rozwiązanie bieżących problemów mają rządzący, wątpię że coś w tej kwestii się zmieni. Szkoda tylko, że to napędzi Covid, a szczujnia publiczna obróci kota ogonem i całą winę za rozwój pandemii zwali na protestujących...a ciemny lud to kupi.
  • Odpowiedz
@rorf46: A ja powiem inaczej, nigdy nie widziałem tak głupiego narodu. Nigdy nie sądziłem ze to powiem, ale tą głupotę trzeba wyplenić, nie PiS, ci z pisu nie są głupi, jeżeli odkryli potencjał głupoty jaki jest w tym durnym społeczeństwie..

To trochę jak z maseczkami. Cały świat zakłada, „żeby było dobrze, od tak”.
Polak:
Ch*j, to je pozbawienie praw do wolności i nie bede pszeszczegał. Nie bede! Przyłbica? Nie, nie mogę. Maseczki tez, bo mam specjalne zaświadczenie i mogę nie mieć bo mi
  • Odpowiedz
@kajak98: Tak, cały świat nosi maski 24/7, tylko w tej Polsce nikt xD Po pierwsze wyjdź z piwnicy na ulicę, bo czerpiesz wiedzę o tym kraju chyba tylko z memów, a po drugie wyjmij głowę z dupy, jeśli myślisz, że cały świat nosi maski. Wiele krajów w Europie nawet nie ma nakazu noszenia masek na zewnątrz i bardzo dobrze, bo to idiotyzm, który nic nie daje
  • Odpowiedz
@Anien: o komuś dupa pękła. To ciekawe, bo wiecznie nasi rodacy maja ultra problem i pretensje ze ktoś im maseczki kazał nosić. Zazdroszczę ze takich imbecyli nie spotkałeś od początku pandemii ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz