Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Prezespizzeri: Nie tyle w------e, co patrzę na to z pewną satysfakcją i pogardą. Za rządów PiS było mnóstwo powodów żeby wyjść na ulice.
Rozdawnictwo, podatki, inflacja ? Spoko, co z tego. Buta rządu, durne posunięcia? No nie lubimy ich ale o co chodzi. Sanacja 2.0 ? Luz, coś się zmieni z czasem.
Zakaz aborcji? Reee, piekło kobiet, kiedy kukoldwera wzywa moim "honorem" jest zaslonienie mordy i udział w zamieszkach.
To
  • Odpowiedz
@Prezespizzeri: Ja nie wiem czy to dobra decyzja czy nie, jako ateista raczej jestem po stronie protestujących? Choć temat aborcji też wcale nie jest taki prosty. Ale najbardziej nie podoba mi się a) wyzywanie nie protestujących od p--d i wychwalanie w niebiosa kobiet podczas protestów, jakie one to k---a nie są bohaterskie, świetne i bardziej męskie od mężczyzn i b) Że rząd narzuca tak konfliktogenne decyzję podczas okresu pandemii. To
  • Odpowiedz
@josedra52: Nie gadamy o polityce (choć wiem że jest za konfą), ale wczoraj akurat powiedziała coś w stylu że przez zalew debilnych wpisów aż musiała wylogować się z fb XD

Ale ja tak jak OP mam z grubsza wylane na tą sprawę i na te protesty, natomiast gdybym tak jak sugerujesz miał kierować się poglądami bliskich to chyba bym jeszcze musiał lecieć ten protestujący julkariat pałować czy coś ( ͡
  • Odpowiedz