Wpis z mikrobloga

Siema. Rozglądam się za autem w przedziale cenowym 20-30 tyś i robiąc rozeznanie wpadł mi w oko peugeot 301 1.6 benzyna. Wiem że to nie jest żaden szał, ale auto 5 letnie z niskim przebiegiem można dorwać za 25 tyś więc wydaje się bardzo korzystnie. Czy ktoś miał/ma takie auto i może polecić/odradzić zakup? Chodzi mi przede wszystkim o koszty eksploatacji i awaryjność. Ewentualnie co możecie polecić z moim budżetem?

#motoryzacja #samochody
Pobierz Menel94 - Siema. Rozglądam się za autem w przedziale cenowym 20-30 tyś i robiąc rozez...
źródło: comment_16034737826r9AHNNOyCn4UjC0lM3IeE.jpg
  • 18
@Menel94 np gówniana elektryka. Przekroje przewodów dobrane na styk lub o rozmiar za małe

Przyznałeś, że nie znasz się na samochodach i raczej nie potrzebujesz nic specjalnego więc odpal oto oto znajdź toyotę w swoim budżecie i będziesz zadowolony
@Menel94: Mam 301 od dwóch lat i jestem zadowolony. Za ten piniądz to spoko auto. Mój jest bezawaryjny, oprócz normalnych serwisów (oleje, filtry) wymieniłem jedynie amorki na przodzie (koszt ok. 400pln). Do tego ma klimę, tempomat, elektryczne szyby. Jedynie silnik 1.2 to nie demon prędkości ale do normalnej jazdy spokojnie wystarcza.