Wpis z mikrobloga

Łykopki, wyjaśni mi ktoś dlaczego całe lewactwo protestuje pod domem Jarka i pod siedzibą PiS? xD

Czyżby niedouczone matoły nie wiedziały że konstytucję z 1997 roku uchwaliło SLD i podpisał ją Kwaśniewski?
A następnie ochronę życia od poczęcia przyklepał TK w orzeczeniu z 28 maja 1997.
PiS powstał 4 lata później.

HALO, PROTESTUJECIE POD ZŁYM DOMEM !!!

#aborcja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sqrqol: Nawet nie wiesz co Trybunał orzekł xD
Obecne orzeczenie jest jedynie kontynuacją tego co TK stwierdził w 1997.

To nie PiS uchwalił taką konstytucję i to nie PiS wybrał sędziów TK którzy stwierdzili że chroni ona życie od poczęcia.
Ale żeby to wiedzieć trzeba mieć mózg, a nie być julką z twittera.
  • Odpowiedz
  • 1
@erb0 Napisałem już: wczoraj Trybunał obsadzony przez pisowców orzekł, że aborcja płodu z poważnymi wadami jest niezgodna z konstytucją, a dowód podałem w linku.
  • Odpowiedz
@Sqrqol:
To samo orzekł TK w 1997 roku, a wczorajsze orzeczenie jest jedynie logiczną konsekwencją tamtego wyroku.
Co więcej np. były prezes TK - Andrzej Rzepliński, a także wielu innych niePiSowskich konserwatywnych prawników, uważa dokładnie tak samo.

Dlatego zrzucanie tego na Jarka i PiS świadczy o waszym braku wiedzy, czy wręcz upośledzeniu - czyli stosując waszą logikę powinienem abortować twoje wypowiedzi z mojego wpisu.
  • Odpowiedz
  • 0
@erb0 No bo już wyraźnie zadeklarowałeś swoje poglądy w poprzedniej odpowiedzi, to patrzę czy uda mi się zgadnać i najwyraźniej mi się udało. Wszystkie rządy III RP były w podobnym stopniu #!$%@?, aczkolwiek obyczajowy zamordyzm teraz jest promowany najmocniej. Konfederacja popierając #!$%@? kompromisu wszystkimi posłami sama sobie strzeliła nawet nie w kolano, tylko w łeb, bo niezadowolenie wśród jej kobiecego elektoratu można już zauważyć.
  • Odpowiedz
No bo już wyraźnie zadeklarowałeś swoje poglądy w poprzedniej odpowiedzi


@Sqrqol: Nigdzie nie deklarowałem żadnych poglądów i nie mają one żadnego znaczenia.
Nie obchodzi mnie Bosak, ani Konfederacja, bo nie to jest tematem tego wpisu.
Już tu od łykopków naczytałem się że jestem z każdej możliwej partii.

Tematem jest to że protestują ameby, które powinno się abortować, bo nawet nie wiedzą pod czyją chatą powinny stać.
  • Odpowiedz
@erb0: mamy głupie społeczeństwo, nie czytają ze zrozumieniem, wybierają sobie to co im pasuje, chyba nie ma sensu się denerwować bo i tak nie zrozumieją. To proste umysły.
  • Odpowiedz