Wpis z mikrobloga

Cze, siedze sobie na chacie i czekam już dwa dni na wyniki mojego wymazu, więc miło było na chwilę oderwać się i spotkać z moimi #bezdomnesimy

Dzisiaj zapewne się ucieszycie, bo nadszedł czas na piwniczak uprising i wypuściłam Doriana <3

Macie paskudne zdjęcie ekranu ukazujące jego dostępne interakcje romantyczne, śmiechłam mocno z tego xD o dziwo s1mka księżniczka nie była pod wrażeniem jego umiejętności xD


#simsy #thesims #thesims4 #sims4 #patosimy #gry
KoriManiaczka - Cze, siedze sobie na chacie i czekam już dwa dni na wyniki mojego wym...

źródło: comment_1603466476UwsTBWXH39U9oQ4ToFiU5t.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KoriManiaczka kiedyś jak grałam w Simsy to też mi kosmici porwali sima, przez parę dni go nie było potem jak przysłali go z powrotem to się okazało że jest w ciąży xd a najlepsze jest to że urodził ufoludka xd więc może Grzesiek też będzie miał małego ufoludka (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@KoriManiaczka: do simow czasami dzwonią znajomi z pytaniami życiowymi. Kiedyś zadzwonił do mnie znajomy senior z pytaniem czy powinien postarać się o dziecko. Kliknęłam opcję pozytywną i faktycznie - sim mężczyzna zaszedł w ciążę, dziecko urodziło się normalne (nie kosmiczne), a jako rodzice widnieli senior i jego żona xD takze w tej grze wszystko jest możliwe
  • Odpowiedz