Wpis z mikrobloga

Jako wyborca Konfederacji powiem - #!$%@? po całości. Tymczasowo przekreślili wszystkie bardzo dobre działania pro-przedsiębiorcze, trzymanie się rozsądku w czasie covidowej histerii (niektorzy mogą się z tym nie zgodzić, ale nie o tym jest post) i tego typu rzeczy. Poparcie im rosło, robili naprawdę dużo świetnej roboty.

To nie, postanowili zawisnąć na krzyżu sprawy, dla której poparcie społeczne jest ZNIKOME. I to w chwili, kiedy nastroje są naprawdę napięte, ludzie mają dość problemów dookoła i wszyscy są #!$%@?.

Bardzo się cieszyłam, kiedy Godek odeszła z Konfy, bo ta kobieta poddawała w wątpliwość mój głos. A tu takie zgniłe jajko...

Na pocieszenie dodam tylko, że wysokość kwoty wolnej też jakiś czas temu została określona jako niezgodna z Konstytucją. Stwierdzono też, że Morawiecki złamał Konstytucję. Z obu wyroków gówno wyszło.

#aborcja #konfederacja #protest
  • 12
@Marazbut
@Morskipas nowoczesna startowała jako taka partia i jak startowali, to poparcie mieli przyzwoite.
To że nie ma obecnie takiej partii nie znaczy że jest brak poparcia dla takiej idei.
Ja jestem liberałem gospodarczym, podobnie jak duża część #neuropa (był kiedyś wykop z podsumowaniem z teatru poglądów na gospodarkę).
Ale to nie znaczy że gospodarka to wszystko. Na konfę bym w życiu nie zagłosował ze względu na ich pogląd na sprawy wolności
Poparcie dla takich poglądów to jakieś 15-20% (gdzieś czytałem kiedyś badania), a tym nie da się wygrać większości sejmowej i zaistnieć jako realna partia


@Galvay: Mnie właśnie o to chodziło. Żadna duża partia nie będzie tego promować, bo z badań im wychodzi, że się nie opłaca, czyli poparcie jest, może nie tyle znikome, co zbyt niskie żeby się tym zajmować.
@Morskipas to rozumiem, ale stąd też są wszędzie na swiecie takie partie jak PO, które są raczej centrowe. Ani to liberałowie, ani socjaliści. Takie nie wiadomo co, ale w miarę zadowala wszystkich.
Dla mnie 'lewica' typu razem to dramat, komuniści chcą mi zabrać pieniądze. I światopogląd ich nie ratuje.
'Prawica' pokroju konfy to też dramat, bo chcą mi odebrać wolność życia według moich zasad. I poglądy gospodarcze ich nie ratują (choć i