Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jest przeciwko aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu to niech sobie zobaczy zdjęcia dzieci które się urodziły z takimi wadami. Jedna z najgorszych rzeczy jakie można chyba zobaczyć, a jeszcze jak jesteś rodzicem tego dziecka to już okropieństwo najgorsze przypuszczam. Chyba do końca życia ma się przed oczami taki obraz wtedy.
#aborcja #polska #neuropa #konfederacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NijuGMD: Z zespołem Downa źle nie wyglądają, ale są wady przy których ciało jest bardzo zdeformowane i przez to takie dziecko umiera zaraz po urodzeniu najczęściej.
Z zespołem Downa da się jeszcze normalnie żyć jak to jest lekkie stadium.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Moja mama pracuje w szkole specjalnej. Dzieci z downem, te co pokazują w tv i promują, to taki górny promil tego co normalnie jest. Zazwyczaj to agresywny, dość głupi człowiek, którego w szkole średnio raz na dzień musi pacyfikować ochrona bo mu o-----e. Matka takiego dzieciaka musi uważać na każdym kroku by go nie w-----ć, bo nawet z ojcem sobie nie poradzą jak podrośnie.
  • Odpowiedz
Ok. 1000 legalnych aborcji rocznie, niewiele ponad 400 z tego to usunięte ciąże z potwierdzonym zespołem Downa (rodzi się około 20% takich dzieci obecnie, 80% ciąży jest przerywanych). 400 rocznie na 400 000 urodzeń żywych. Samych urodzeń martwych jest około 1600 rocznie. 1600 dramatów rodziców. Nielegalnych aborcji jest - według szacunków - 100 tysięcy rocznie. Gdzieś tym p-----m pokroju Godek czy Bosak dzwoni, ale nie w tym kościele co trzeba. Pluję na
  • Odpowiedz