Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, na ile procent aktualne insta konflikty w większości są dyktowane aktualnymi wydarzeniami w hotelu, a tak poza tym wszystkim wszyscy mają że sobą mniejszy lub większy kontakt. Coraz bardziej jestem przekonana że tak jest w 99% (poza kosą Robert Kamil) np. Dziś wyczytałam w komentarzach że ostatnio Magda była widziana z Robertem w bardziej niż przyjaznych stosunkach xd
#hotelparadise

Na ile % konflikty uczestników są dyktowane aktualna sytuacja w hotelu

  • 0 0% (0)
  • 50 100.0% (21)
  • 100 0% (0)

Oddanych głosów: 21

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cospieknego24: Nie chce mi się oglądać tej edycji , coś tam zerknęłam i jak dla mnie uczestnicy są mało zachęcający.Pamiętam jak ktoś w marcu wrzucił tutaj insta uczestników,zapamiętałam Magdę jak przeżywała ilość followersów uczestniczki zagranicznego HP, jaka była tym strasznie podjarana i mówiła ile to kasy musi laska zarabiać.Teraz ona i inni robią wszystko, żeby nazbierać obserwujących, takie nawet sztuczne konflikty przyciągają.W ankiecie brakuje mi opcji 0 % .
  • Odpowiedz
@cospieknego24: Czytaj ze zrozumieniem , ja nie porównuje, tylko napisałam jak Magda przeżywała ilość fillowersów laski z zagranicznego HP i to podkreślanie :" Jezu ile ona musi zarabiać kasiory." W sumie nie dziwi mnie fakt ,że robi co może żeby przyciągnąć do siebie ludzi, skoro na tym zarabia.
  • Odpowiedz