Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uk #praca

Czy udało się komuś dostać informacje zwrotną z ogłoszenia na stronach takich jak Reed? Nieśmiało rozglądam się za pracą w UK w IT (6 lat doświadczenia w Polsce w dużym światowym korpo) ale jeszcze nie dostałem ani razu informacji zwrotnej. Konieczne jest bycie już na wyspach? Przy wysyłaniu cv potrzebna jest jakaś klauzula jak w pl na przetwarzanie danych czy coś?
  • 11
  • Odpowiedz
@banex: nie jestem z IT ale dostalem prace bedac jeszcze w polsce. Po wyslaniu cv zawsze dzwonilem nastepnego dnia z pytaniem czy dostali. A potem po 2tyg. Z nastepnym pytaniem czy kogos wybrali i dlaczego nie mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdalny_robol: na ln nie szukałem w sumie. Chodzi o to że chciałbym znaleźć pracę zanim wyjadę, tutaj mam całkiem nieźle ale z powodów rodzinnych bardzo prawdopodobna jest przeprowadzka.
  • Odpowiedz
@banex: Szukalem kilka lat temu pracy w UK z PL, przylecialem i oblałem rozmowę xD, ale potem już na miejscu łatwiej mi się szukało pracy, bo byłem do natychmiastowej dyspozycji.
Na linkedin najlatwiej mi sie szuka pracy. Zalapalem takiego rekrutera, ze mi zalatwial rozmowy relatywnie szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale sie przebranzowuje, wiec niestety nie bedzie mogl mi pomoc.
  • Odpowiedz
@banex: To nie ma znaczenia - ja w finansach i raczej nie, ludzie z którymi pracowałem aplikowali z RPA, Nowej Zelandii, Irlandii, USA czy Rosji i nie było żadnego problemu zwłaszcza teraz to nie powinien być problem gdyż cała rekrutacja jest robiona zdalnie.
  • Odpowiedz