Wpis z mikrobloga

@venom_inside: siedze w krypto dosć długo ale nigdy nie interesowałęm sie swapami itp. wytłumaczysz o co chodzi. mam powiedzmy 10 000 $ . i co ? i mam pewny tygodniowy zysk 12%?? jakie jest ryzyko utraty kapitału?
  • Odpowiedz
@kry24: To nie swap. Swapy to wymiana. A tu masz zakładkę liquidity, czyli dostarczasz płynność giełdzie w zamian za fee. APY jest zmienne gwarancji 10% nie ma. Ale w defi masz bardzo wysokie koszty wejścia i wyjścia po kilkadziesiąt dolarów dodatkowo dostajesz część APY w guwno coinie ich platformy.
A tutaj
Ryzyka są dwa:
1. Exit scam/ hack giełdy
2. Upadek stable coina np usdt czy usdc, dai, busd itp
  • Odpowiedz
@venom_inside: Zależy jak ci sie kalkuluje. Dzisiaj mi zaproponowali 12% rocznie na binance przy USDT/DAI
Na uniswapie wychodzi jakieś 13%.

Na bankroll mam 360% -390% czasami parując z jakimś shitcoinem. Założmy że shitcoin spadnie to zawsze zostaje mi 50% z stable'a.
Zakładając że nie spadnie przez 30 dni jakoś mocno to ryzyko potem maleje . Po 46 dniu jestem już tylko na plus nawet jesli shitcoin spadnie do 0
Teoretycznie jestem w stanie odpalic polecenie wypłaty na kontrakcie bez użycia samej strony farmy. Wystarczy sobie skopiować co nieco wcześniej bez akceptowania w portfelu.Dla mnie ryzyko podobne tak naprawdę tylko inaczej rozłożone. No chyba że binance poda czysty kod kontraktu to
  • Odpowiedz
@venom_inside: Na głównej platformie jak podepniesz tronlinka. Apy sie przecież zmieniają zależnie od tego ilu ludzi udostępnia płynność.
Ale ogólnie siedze u nich od paru tygodni i śmiga. Już wypłaciłem wkład i obracam tym co sie uciułało.

Trzymam na USDJ/BNKR obecnie z powodów jakie wymieniałem wyżej. Z czego ten drugi ładnie rośnie jeszcze od czasu jak wszedłem w temat.

Na ten moment łączny TVL tutaj to 156.66 mln ale platforma
DonMirabello - @venom_inside: Na głównej platformie jak podepniesz tronlinka. Apy sie...

źródło: comment_1603106152drwXGtcMmliPl0a5ZK8dCT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a w czym zarabiasz ? w jakis gunwo tokenach?


@venom_inside: Zależy, strona ma kilka opcji. Generalnie w tronach albo USDJ czyli stable .
Na tej stronie tez w BNKR. Czy gonwo? Na ten moment kapitalizacja 5,7 mln $ wolumen dobowy około 70 tys $
Można powiedzieć że mało ale nie ma tragedii. Jest komu sprzedawać i
  • Odpowiedz
@venom_inside: Jak masz usdt na tronlinku to jest OK. Na tym samym adresie musisz miec tez trx. Czasem to blokuje bo jak nie masz ich wcale to musisz najpierw wrzucic z zewnetrznej giełdy . Bo na defi nie kupisz mając 0 bo za wymiane tez jest prowizja 0.3% . Sprawdź ile masz trx na głownym adresie tronlinka.

Potem dopiero TRX mozesz tez na samym bankroll wymienic na BNRK w zakładce
  • Odpowiedz
@venom_inside: piszę po dość długim czasie - ale może dalej jesteś w temacie. :) Czy wszedłeś w liquid swapy na Binance? Tak rozmyślam nad tym ostatnio czy może nie byłoby to opłacalne jako część dywersyfikacji portfela.
  • Odpowiedz