Wpis z mikrobloga

  • 460
@ImInLoveWithTheCoco Szkoda że w Polsce nie ma murzynów, powinniśmy połączyć z nimi siły żeby bezpiecznie móc kręcić beke dalej. Byliby używani jako zasłona dymna z ang. Smoke Granade. Juleczki i lewaczki dostały by hard reset jakby *atakującymi* je były ucisnione mniejszości pigmentoskórne a nie tylko białe intzele
  • Odpowiedz
@trejn: Zdecydowanie. W takich czasach brakuje tu trochę murzynów żeby te zlewaczałe p---y ogarnęły że świat nie jest binarny i jeśli się nie jest lewakiem to nie oznacza, że od razu morduje się każdego ciemniejszego.
  • Odpowiedz
Szkoda że w Polsce nie ma murzynów, powinniśmy połączyć z nimi siły żeby bezpiecznie móc kręcić beke dalej. Byliby używani jako zasłona dymna z ang. Smoke Granade. Juleczki i lewaczki dostały by hard reset jakby atakującymi je były ucisnione mniejszości pigmentoskórne a nie tylko białe intzele


@trejn: to tak nie działa, sprawdziłem na mojej julce ( ͡° ͜ʖ ͡°) m----n sobie robi żarty, a ja jestem
  • Odpowiedz
Szkoda że w Polsce nie ma murzynów, powinniśmy połączyć z nimi siły żeby bezpiecznie móc kręcić beke dalej. Byliby używani jako zasłona dymna z ang. Smoke Granade. Juleczki i lewaczki dostały by hard reset jakby atakującymi je były ucisnione mniejszości pigmentoskórne a nie tylko białe intzele


@trejn: Oczywiste ze gdyby konserwatywni biali połączyli siły z czarnymi, którzy w większości są bardzo konserwatywni to zmietliby lewaków. Na szczęście jesteście takimi debilami,
  • Odpowiedz