Wpis z mikrobloga

Przeglądając tag #bekaztwitterowychjulek natrafiłem na zdjęcie z polskich protestów po śmierci bandyty i n-------a George Floyda i tak się zacząłem zastanawiać, czy te same "Julki" będą teraz protestować po zabójstwie francuskiego nauczyciela, któremu muzułmanin odciął głowę krzycząc "Allah Akbar"?

Czy będą krzyczeć "White Lives Matter" albo "Stop islamizacji Europy"?

#bekazlewactwa #p0lka #bekazpodludzi
maciorqa - Przeglądając tag #bekaztwitterowychjulek natrafiłem na zdjęcie z polskich ...

źródło: comment_1602952282vEvVBzuIZ4DJLZOJUXhMat.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciorqa: Przypomnę, że sprawcą był osiemnastoletnim uchodźcą i muzułmaninem oraz został zastrzelony przez policję, więc mogą protestować przeciw policji, która niepotrzebnie użyła siły względem biednego chłopaczka.
  • Odpowiedz
tak bo takie są procedury i nie było zamiaru morderstwa


@flumpy_bread: Jak widać można kogoś zamordować w majestacie prawa.
Policjant powinien wiedzieć, że pomimo procedur, trzymanie kolana na szyi przez 7 minut doprowadzi do śmierci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie powinien bo nie doprowadzi a mogło doprowadzić tylko w takim wypadku, to standardowa procedura ale covid zrobił swoje, czemu chcesz być mądrzejszy od prawników?
  • Odpowiedz
nie jest to morderstwo a nieumyślne spowodowanie śmierci czy ci się to podoba czy nie


@flumpy_bread: Bo tak mówi amerykańskie prawo? I wszystko jest ok? Może jednak prawo jest do d--y?
Czy jak Giertych się zawinie, to wszystko będzie ok, "bo takie procedury są w CBA"?
  • Odpowiedz
@mayek: bo to jest tak absurdalne p---------e ze nie wiem co wiecej mozna napisac, porownywac nkwd do policji usa, mordowanie calej grupy strzalem w tyl glowy do procedury zatrzymania typa co sie stawia policji, rozkaz Stalina nie bedacy zadnym zrodlem prawa vs standardowa procedura zatrzymac, zabojstwo z zimna krwia vs spowodowanie smierci przez niewydolnosc ukladu oddechowego
  • Odpowiedz