Wpis z mikrobloga

@Bazko: Nie warto czekać. Ja kupiłam mojego kindla miesiąc temu za ponad 500 zł, ale nie żałuję, mimo tego, że czytnik prawdopodobnie staniał na allegro o 200 zł, bo przez ostatni czas przeczytałam już parę książek. Piszę "prawdopodobnie" bo powody niskich cen mogą być dwa: chęć wyprzedania modeli lub wysyłka ze Stanów, na co musisz koniecznie zwrócić uwagę.

Swoją drogą to strasznie głupie myślenie. Najlepiej zaczekaj, jak PaperWhite będą wysyłać do
@aniu_ta: Chyba raczej chęć wyprzedania modeli, choć są też takie kwiatki, co wysyłają z US. Od jakiegoś czasu rozważałem kupno, ale nie byłem przekonany. Teraz ta cena przemawia do mnie i myślę, że już raczej nie stanieje ;)
@aniu_ta: Gadanie kogos kto wlasnie stracil 200zl i sobie wymysla powody zeby nie wyjsc na frajera.

Ja nie wiem czy stanieja czy nie, ale jesli cos stanialo 2 stowy przez miesiac czyli jakies 40% wartosci to za żadne skarby swiata nie dam sobie wmowic ze kupienie po wyzszej cenie sie oplacalo.
@gresiu12: Nie chcę, bo to zabrzmiało jakoś źle, ale czytnika nie kupowałam za swoje, więc nie jest mi szkoda tych 200 zł. Poza tym wszystko tanieje, gdybym tak miała sobie kalkulować, to wcale bym sobie nie kupowała np. laptopa ani telefonu, bo przecież za miesiąc-dwa będą tańsze.
@aniu_ta: jeżeli kupowałaś tuż Classica bezpośrednio w Amazonie, tuż przed obniżką... to możesz się "pożalić" na czacie Amazona. Niektórzy dostali w ten sposób wyrównanie, albo jakiś kupon rabatowy. Oczywiście to zależy, kto kiedy kupił.. no i nie ma reguły, ale dla sportu można spróbować :)

@Bazko: Jest już 2 tygodnie od rozpoczęcia sprzedaży nowego Kindle "Classic". Ceny już niżej nie pójdą jeszcze przez jakiś czas. Zamawiając na allegro należy jednak