Wpis z mikrobloga

Tymczasem nowa rektor Politechniki Białostockiej swoimi pierwszymi decyzjami odnośnie nie zamykania uczelni nie zyskuje chyba grona sympatyków.
Warto dodać że w szkole mamy wiele potwierdzonych przypadków wirusa (w tym ja xd) a większa część prowadzących jest w grupie ryzyka.


Wytłumaczenie Pani rektor

#studbaza #bialystok #logikarozowychpaskow #koronawirus
Qbanek1 - Tymczasem nowa rektor Politechniki Białostockiej swoimi pierwszymi decyzjam...

źródło: comment_1602863555GnnO8HlSCUVoZAyEj6QF4J.jpg

Pobierz
  • 16
@Qbanek1: We Wrocławiu widziałem dziś że wwalili wszystkich na zdalne poza laborkami, to to studenci mają ból dupy w drugą stronę, że mieszkania powynajmowane, a oni by chcieli na wioski wrócić jak nie trzeba chodzić. Więc generalnie jak się nie obrócisz - dupa z tyłu, każda decyzja będzie niepopularna i wkurzająca połowę ludzi.
@Qbanek1: no i dobrze, teraz połowa studentów się splakala o przenoszenie, ale np u mnie na kierunku nikt nie chce zdalnych z jednych laborek, robimy na maszynach cnc i tego akurat zdalnie nie ma opcji prowadzić, mamy grupy 6-8 osobowe wiec jest w miarę z dystansem
@Qbanek1: i tez nie rozumiem tego jak ktoś jest zakażony albo w grupie ryzyka to niech leci na izolatke, a wtedy dla jednej osoby bez problemu dla się wszystko wytłumaczyć ew na teamsach zrobic relacje