Wpis z mikrobloga

@doveo: znikąd. Po prostu bawi mnie jak ten bufon poucza innych jak żyć, a sam nie świeci przykładem. Ciekawi mnie co by zrobili jakby dziecko było skrajnie chore - oczywiście nie życzę tego nikomu.
  • Odpowiedz
@doveo: przecież odpowiedziałam. Chodziło mi o to, że wiecznie gadał o tych ustawach antyaborcyjnych, o wielkiej Polsce i inne bzdury, a sam do tej pory nie miał dzieci, a ma już prawie 40-stkę na karku. To dla mnie była hipokryzja. Pisałam to, bo nie wiedziałam, że już są na dobrej drodze. Zobaczymy jak "zaludni" Polskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a sam do tej pory nie miał dzieci, a ma już prawie 40-stkę na karku


@Bellie: Może k---a do tej pory nie znalazł odpowiedniej laski? Miał robić bombelki z byle jaką lochą? Ogarnij się.
  • Odpowiedz
@Bellie: A może aż do teraz nie znalazł dobrej lochy? Ogarnij się locho. Widać bardzo chciałaś mu d-----ć, ale nie udało się. Pogódź się z tym( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedz lepiej, co z Biedroniem. Nadal jest damskim bokserem?
  • Odpowiedz
@doveo: skoro traktuje kobiety jak lochy rozpłodowe, to nie dziwię sie, że tyle mu zajęło znalezienie 'lochy'. Ty pewnie też nie masz lochy. Albo masz jakas opasłą maciorę piękny kawalerze? C--j mnie obchodzi Biedroń, poza tym nie był żadnym damskim bokserem, nie wiem skąd to wytrzasnąłeś - koleś wyjaśnił temat lata świetlne temu i z matką bardzo dobrze żyje.
  • Odpowiedz
skoro traktuje kobiety jak lochy rozpłodowe, to nie dziwię sie, że tyle mu zajęło znalezienie 'lochy'.


Bo miał wziąć pierwszą lepszą z brzegu, np. jakąś głupiutką laskę z Twittera? xD

Ty pewnie też nie masz lochy. Albo masz jakas opasłą maciorę piękny kawalerze?


Wyzywanie
  • Odpowiedz
Bo miał pierwszą lepszą z brzegu, np. jakąś głupiutką laskę z Twittera?


@doveo: czemu pierwszą lepszą? Ale szukanie żony przez 20 lat dorosłości to raczej wyczyn, wskazujący na to, że to jednak z nim coś nie halo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyzywanie od inceli i fatshaming? Grubo, lewacka koleżanko( ͡° ͜ʖ ͡°)Ty
  • Odpowiedz
czemu pierwszą lepszą? Ale szukanie żony przez 20 lat dorosłości to raczej wyczyn, wskazujący na to, że to jednak z nim coś nie halo.


A może coś z lochami niehalo, że musiał aż tyle szukać? Nie pomyślałaś o tym? Są jakieś granice w ciągu ilu lat trzeba znaleźć lochę? I sorki, miejsce pretensje do matki natury, że zostałyście stworzone do rodzenia. Żeby nie było, jestem za sterylizacją dla wszystkich.

Nazywanie mnie grubą, czy feministką, czy osobą z włosami łonowymi jakoś mnie mało obraża.


I
  • Odpowiedz