Wpis z mikrobloga

@damian101: Przecież wykop też żyje BLMem, cześć osób przedstawia ten ruch jako zagrożenie dla Polski, gdzie w Polsce ludność czarnoskóra to, nie wiem, promil społeczeństwa? Jak ktoś chce się śmiać z Juleczek, że kopiują trendy z Ameryki to spoko, ale po co szukać debili na Twitterze jak na wykopie od tygodni jest ich pełno.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: w sumie tak, w sumie nie
mlodzi ludzie zawsze kombinowali by zarobic te pare groszy, tak jak julki kiedys sprzedawaly okulary tak teraz chodza na sponsorowane ch wie co
raczej zenujace jest to ze na swiecie nie ma pracy wiec ludzie musza sie zajac czyms innym, nawet protestowaniem za pieniadze
  • Odpowiedz
@gezorrr: nie wiem czy ten efekt się jakoś nazywa w nauce, ale to jest analogiczna sytuacja jak z tymi co pomagają w pomocy dla Afryki a nie angażują się w lokalna pomoc
  • Odpowiedz
@Bellie: Gdzie ty żyłaś, pod kamieniem? Wiadomo o tym od września. Wykopowe tęczówki nawet się zesrały, że seksił się przed ślubem, że tak szybko został ojcem. To raczej zajebista skuteczność niż strzelanie ślepakami. Skąd wzięłaś info, że bezpłodny? Z d--y?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie: Neuropa się zesrała bez powodu. Bo wiesz, ślub był w lutym, a we wrześniu już 7 miesiąc ciąży( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz proszę o źródło informacji, że strzela ślepakami.
  • Odpowiedz
@doveo: przecież napisałam wyraźnie, że się pomyliłam. No od lutego to rowno 7 miesięcy, wiec jednak bardzo płodny pan Bosak. Niech mu Bóg w 15-rgu dzieci wynagrodzi te obelgi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz