Wpis z mikrobloga

@damian101: przecież oświecone wykopki są tak samo tępe jak te Juleczki. Plują się o jakieś BLM z Ameryki, przeżywają, 15000 znalezisk na temat tego gówna, a Polski ten problem zupełnie nie dotyczy, bo nie mamy ani Afroamerykanów, ani dostępu do broni bez pozwolenia, ani nawet policja nie strzela jak popadnie bo zazwyczaj nawet broni nie mają.
  • Odpowiedz
nic glupszego niz mlodzi ludzie wychowani w pelnym dobrobycie xD generalnie z ludzka natura ma defekt, tym defektem usilne poszukiwanie problemow, jezeli nasz organizm ma zaspokojona cala piramide maslowa, musi szukac problemu gdzie indziej, najczesciej w wyimaginowanych sytuacjach xDDDDD a wszystko aby sie nie nudzic


@Sweet_acc_pr0sa: np. poszukiwanie problemów w zachowaniu obcych ludzi, których nie znasz, nigdy nie spotkasz i których musisz pokrytykować w internecie?
  • Odpowiedz
@doveo: ale co Ty mi wysyłasz? Przeczytaj jeszcze raz co napisałam - u nas odestek ludzi czarnoskórych jest tak maleńki i nie ma takich problemów z policją jak w USA, że cała ta dyskusja nie ma sensu. Realia nie są do przełożenia. I co z tego, że jacys debile robią jakieś prostesty dla ludzi w USA? Niech se robią, ale nie widzę sensu nawet gadania o tym dłużej niż jeden
  • Odpowiedz
@Bellie: Jakoś nie ciskasz się o Julki, które też to przeżywają, tylko o wstrętnych wykopków, które z tego kpią. Poznaniaki kładące się na ziemi oczywiście ci nie przeszkadzają. A podobno, jak napisałaś, problem nas nie dotyczy.
  • Odpowiedz
j---e mnie ich zachowanie xD ale moge je nazywac glupim


@Sweet_acc_pr0sa: No właśnie o tym mówię. Masz zaspokojone wszystkie potrzeby z piramidy, że aż musiałeś poszukać jakichś problemów. I natrzepałeś już 4 posty o zachowaniu jakichś dziewczyn, które w ogóle cię nie interesują
  • Odpowiedz
@doveo: przecież napisałam wyraźnie, że i jedni debile i drudzy debile, tylko ci drudzy nie widzą, że sami są debilami, a są taką samą amebą intelektualną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Plują się o jakieś BLM z Ameryki, przeżywają, 15000 znalezisk na temat tego gówna, a Polski ten problem zupełnie nie dotyczy, bo nie mamy ani Afroamerykanów


@Bellie: Afroamerykanów nie, ale młode kobiety i LGBT. Oni pełnią tę samą marksistowską rolę co murzyni w USA. To jest to samo zjawisko.
  • Odpowiedz