Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Przez jakiś czas przy wszystkich znacznikach miejsc znajdowałem w skrzyniach schematy, czy to na petardy, czy na oleje itp. Po znalezieniu kilkudziesięciu, w pewnym momencie już nie znajduję żadnych, a w skrzyniach jest sam złom. Czy muszę posunąć fabułę, żeby zaczęły się z powrotem pojawiać? Myślałem, że wyczerpałem zasoby Velen, to popłynąłem na Skellige a tam to samo.
#wiedzmin3
  • 24
@furcio sporo jest do kupienia u handlarzy. Ja petardy i oleje ulepszyłem przed ostatnim zadaniem z krwi i wina xD. Przez całą grę użyłem dwa razy olej.
@BaRi Nie wiem na jakim poziomie, ale ja na trudnym muszę używać non stop, a i handlarzy jeszcze ani jednego schematu innego niż bronie albo zbroje nie widziałem
@furcio ja grałem na krew pot i łzy i dopiero w krew i wino, miałem kilka problemów z przeciwnikami, no i pierwsze 6-8 leveli było ciezkie
@furcio ja zawsze miałem wyższy level niż potwory z którymi walczyłem, chyba sporo questów omijasz jak walczysz z dużo silniejszymi od siebie potworami
@BaRi No tak się nie da żeby potwory mieć na swoim poziomie bo już pierwsze znaczniki misji to potwory czasem nawet powyżej 30 poziomu
@Adv3pl
@BaRi
@stassma
@Obywatel_Kondominium
@to_niezle
Wyjaśniłem. Wystarczy cokolwiek ruszyć fabułę i się pojawiają. Poszedłem do tego grubobrodego barona i od razu w jaskini pod studnią było kilka wyśmienitych. U żadnych handlarzy nie ma.
A co do expa za misje główne to dostaje tyle co nic- 2, 5 czasem 7 punktów doświadczenia, gdzie za oczyszczenie opuszczonego miejsca mam 40.
A co do expa za misje główne to dostaje tyle co nic- 2, 5 czasem 7 punktów doświadczenia


@furcio: Masz już za wysoki poziom i gra twierdzi że te misje są za łatwe dla Geralta. Staraj się robić misje +/-5 do poziomu postaci.