Wpis z mikrobloga

Gutowski i Sokół już w 2010 przewidzieli że trzeba będzie bronić Kubicy przed zagrywkami Williamsa oraz szurami z łykopu
i sugerują że bolidy w RedBull nie są równe xD

Mistrzowski zespół sabotował jednego kierowcę? Po co mieliby to robić? xD
Czyżby chodziło o promowanie młodszego kierowcy? xDD

#f1 #kubica
e.....0 - Gutowski i Sokół już w 2010 przewidzieli że trzeba będzie bronić Kubicy prz...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erb0 Cezary mocno schudł. Widać, że merytoryczna obrona Pana Kierowcy przed fachurami sprzed telewizora i rozwścieczonym, bezmyślnym tłumem antykubicowców jest stresująca i wymaga wielu wyrzeczeń.
  • Odpowiedz
@erb0: mowisz o tych dwoch autorytetach ktorzy nie odrozniaja eau rouge od raidillon? xD

I gdzie niby sugeruja rozne bolidy? W momencie kiedy Gutowski sie totalnie kompromituje twierdzac ze zadaniem kierowcy F1 jest "po prostu puscic sprzeglo"? xDxDxD
  • Odpowiedz
@TurboRookie: W 2010 Red Bull miał układ napędowy z Renault.
Śmiem zakładać że Sokół i Gutowski byli wtedy dwoma z trzech Polaków, mających pojęcie jak wygląda procedura startowa, na tym układzie.

No ale może ty wiesz lepiej xD
  • Odpowiedz
@erb0: Gutowski nigdy nie miał głosu do występowania przed kamerę. Być może jest świetnym felietonistą, ale jego barwa głosu powoduje u mnie krwawienie z uszu. Świetne porównanie z Sokołem, którego słucha się świetnie.

To samo tyczy facha z Sanoku. Pomijając kwestie merytoryczne, to jego jego styl jest totalnie usypiający.
  • Odpowiedz