Wpis z mikrobloga

Wyk0pki śmiejące się z #bekaztwitterowychjulek to real life mem ze spidermenami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze rozumiem śmiać się z dorosłych Juleczek ale z ewidentnych dzieciaków? Nastolatków? No beka w #!$%@? mati, nastolatka w 2020 jest głupiutka, naiwna i ma odchył lewicowy. Jak do tego doszło to ja nie wiem.

Poza tym widzę że tag podłapały masowo przegrywy (wystarczy rzucić okiem na powiązane tagi) więc już wiadomo że lolcontent na pół serio zmieni sie w hejt maszynkę ¯\_(ツ)_/¯

#wykop #bekazpodludzi #przemyslenia #takaprawda
L3gion - Wyk0pki śmiejące się z #bekaztwitterowychjulek to real life mem ze spidermen...

źródło: comment_1602764349hqGq6k0cbZEpp4EKSC6gxO.jpg

Pobierz
  • 14
Śmianie się z nastoletnich korwinistów czy innych prawaków?

HEHE PACZ NEUROPUSZ JAKIE DEBILE


@Andy_Rosenbaum: Różnica taka że na wykopie nie wiadomo czy kuc jest niepełnoletni, na twiterze od razu widać że ma się doczynienia z dzieciakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No beka w #!$%@? mati, nastolatka w 2020 jest głupiutka, naiwna i ma odchył lewicowy. Jak do tego doszło to ja nie wiem.


@L3gion:
To są dzieciaki z dobrych, zamożnych domów. Ja mam wobec nich trochę większe oczekiwania niż dzieci osiedlowej patologii, więc czemu nie wypada się śmiać z tych debilizmów? To jest nasza przyszła klasa średnia, lada chwila i będziemy musieli się z nimi męczyć na rynku pracy.
To są dzieciaki z dobrych, zamożnych domów


@Flypho: A wiesz to bo? Aż tak stalkujecie ich profile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest nasza przyszła klasa średnia, lada chwila i będziemy musieli się z nimi męczyć na rynku pracy.


Bo jak wiadomo nikt nie wyrasta z nastoletnich głupot i od razu w wieku 18 lat wszystko kuma. Z ciekawości, gdyby #!$%@?ły debilizmy konserwatywne / prawicowe to też
A wiesz to bo? Aż tak stalkujecie ich profile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypuszczam, chociażby po ich aparycji, umiejętności posługiwania się językiem angielskim i zainteresowaniem amerykańskimi social mediami.

Z ciekawości, gdyby #!$%@?ły debilizmy konserwatywne / prawicowe to też by była beka?

To zależy co pod tym hasłem rozumiesz. Ja, będąc prawicowcem, jestem zagorzałym przeciwnikiem PiSu, Konfederacji, w szczególności Bosaka i takich "wolnościowych" potworków jak Ordo Szuris, więc te
@kamaz_5320: Co do kwestii anonimowości, ochrony wizerunku i odpowiedzialności za to, co się publikuje pod własnym nazwiskiem - pełna zgoda. To faktycznie chwilami bywa mocno niepokojące. Jakiś tydzień temu kumpela wysłała mi link do Tik Toka jakiejś dziewczynki, na oko maksymalnie jedenastoletniej, która... chwaliła się bogactwem swoim, a raczej swoich rodziców. Pół biedy, gdyby to była po prostu nawijka w stylu "jestem nadziana jak Azja na pal, a wy nie, bogactwo