Wpis z mikrobloga

Polecam sobie wejść na stronę w znalezisku XD

Cyrk na kółkach.

Typek zabił dwie osoby w WISCONSIN i uciekł do ILLINOIS a Ci zdecydowali się, że wyrok w jednym stanie wystarczy i mu nie będą dowalać.

Wykop:

#bekazprawakow #neuropa #moderacjacontent @Moderacja może jakiś banik za manipulowanie tytułem?
J.....D - Polecam sobie wejść na stronę w znalezisku XD 

Cyrk na kółkach.

Typek zab...

źródło: comment_1602748067kd2ErGmu41sqD7UDu36Eul.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale co złego jest z tym kolesiem opr tego że nie powinien posiadać broni? Neuropek here pyta.


@Wujo_Stachu: Generalnie główny zarzut wobec niego jest taki, że sam celowo postawił się w sytuacji, gdzie ostatecznie musiał strzelać w samoobronie do ludzi. Zdaje się, że dzieciak od zawsze fascynował się bronią i marzył o tym, by zostać stróżem prawa i móc jej kiedyś użyć. Specjalnie pojechał w centrum największych zamieszek, gdzie zgrywał
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: To jest już lekkie odwołanie do autorytetu

Poza tym na wszystkich filmikach widać jak koleś parędziesiąt metrów s-------a przed tłumem z bronią w ręku ci go n----------ą on się przewraca i dopiero strzela.

Sorry że tak odbiegam od tematu.( ͡° ʖ̯ ͡°)
W.....u - @JAI2L9LAD: To jest już lekkie odwołanie do autorytetu 

Poza tym na wszy...
  • Odpowiedz
jeszcze jak miał zareagować ktokolwiek gdy w tłum wchodzi typ z karabinem gdzie nikt inny oprócz niego nie ma broni?


@JAI2L9LAD: W Wisconsin można nosić b--ń w miejscu publicznym, jak napadasz na uzbrojonego gościa to tylko Twój problem.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Ziomuś nie postrzegaj sprawy tak czarno biało. Rzeczywiście mógł komuś grozić i nie powinno go tam być, ale sama sytuacja zabójstwa to ewidentna samoobrona - koleś ucieka przed tłumem w stronę policji, goni go paręnaście agresywnych osób, 1 zamaskowany typ wyciąga przy nim glocka... Ja nie jestem w stanie tego obronić.
  • Odpowiedz