Wpis z mikrobloga

No co mam Wam powiedzieć drodzy xiaomiarze i użytkownicy innych telefonów z dziadroidem..

iPhone znowu najlepszy wśród telefonów, bateria znowu najlepiej będzie trzymać, mimo że xiaomi będzie mieć 10000MAH, procesor znowu najszybszy, ekran ścisła czołówka, zdjęcia znowu najlepsze, o filmach nie wspominam nawet, bo to przepaść..

wygląd pełna profeska, jest perfekcyjny póki nie można notcha usunąć, zaraz kwadratowe ramki skopiuje jakiś xiaomi czy inny podrabiacz, brak ładowarki pewnie pierwszy samsung wprowadzi tak jak jacka wcześniej.

kupując iPhone masz pewność, że masz produkt bardzo dobrej jakości, nie musisz się martwić, że może baterie kuleje, tutaj w samsungu za 6k główny obiektyw ma problemy z ostrością i softem tego nie naprawią, że xiaomi już całkiem nie potrafi nagrywać, że czytnik pod ekranem chodzi jak gówno, że kupując telefon z 64bitowym procesorem dostajesz androida 32bit jak to pięknie pewny producent zrobił..

po prostu telefon działa i to na najlepszym systemie mobilnym - iOS. Wszystkie aplikacje są dopracowane, brak śmieci w markecie, telefon jest odpowiednio zabezpieczony a płacąc telefonem można zapomnieć o pinie, a same UI nie odstrasza.. no bajka

#apple #android #bojowkaios #bojowkaandroid #iphone #xiaomi
V.....e - No co mam Wam powiedzieć drodzy xiaomiarze i użytkownicy innych telefonów z...

źródło: comment_1602678211XQ1K6yyoPtqNy61TqTC4Su.jpg

Pobierz
  • 12
@sadhas: Swego czasu Asus wypuścił jakiegoś tam zenfone. Chwalili się Intelem 64 bitowym.. dając użytkownikom system 32 bitowy.

Na początku była nadzieja, że w aktualizacji dojdzie obsługa tych 64bit.. ale klops i co nam zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vosemite: ciekawe, dzieki za info. Z drugiej strony w przypadku Androida chyba nie ma specjalnych korzysci z tego ze system jest 64 b. Z tego co zgooglałem na szybko to moga ewentualnie być problemy z niektórymi apkami które sa napisane pod 64.
@Dibhala: Samsung s20 ultra z wadliwym aparatem, s20 plus z masakrycznie słabą baterią (po aktaulizacjach trochę poprawili), xiaomi ultra ze średnim aparatem i jeszcze gorszym nagrywaniem wideo..
n

no i w sumie do tyle mogę przywrównać, bo nie ma większej konkurencji. A no i nie wiem czy te telefony mają androida 11, czy jakiekolwiek mają.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)