Wpis z mikrobloga

info o stanie kononie, w środe ma być zabrany już do DPSu na Baranowicką 203,będzie tam do odwołania,ale z tego co wiemy lateksy będą robić wszystko na czele z rudym,żeby konon wrócił do domu i padł na wersalce przy wdychającym nitro wojtusiu, ps możliwe,że konona przewiozą na Swierkową ale to zależy od sytuacji panującej z covid19,info następne w następnym odcinku i tfuuu na hejterów co mi wmawiają,że kłamie. ps sąd wczoraj ubezwłasnowolnił konona po interwencji lekarzy,pracowników mopsu i policji,powód niezaradność zyciowa,niepoczytalność,choroby przewlekłe,brak odpowiedniej opieki,nie wiem jak wygląda sytułacja z odwołaniem tej decyzji sądu ale to już wy wiecie sami.
#kononowicz #patostreamy
  • 29
  • Odpowiedz
@Head_Shoulders: sram kupą na te plusy,wczoraj tez wam pisałem i wszystko było prawdą wiec,ci wyjaśnie ostatni raz tutaj,że nie chodziło,o urzędników tylko o lekarzy,konon nie da rady sam egzystwować bez opieki,a nie ma żadnego opiekuna. amen
  • Odpowiedz
@SVETER: nie 20 ale z tego co wiemy to ponad 40 koła zginęło suchemu od początku jego zażyłości z jednym z petów,20 to było tylko na przelewach na telefonie strusia,gdzie jak wiemy Fiodor to widział i pytanie dlaczego o tym nie mówi,oczywiście patent peta była zajebisty doładowywał mu ciagle telefon i pakiet internetu by moc kasować wiadomosci o smsach z banku,ale major na nitrotrybach wyłączał telefon i transfer danych.
  • Odpowiedz