Wpis z mikrobloga

Zaczynam odnosić wrażenie, że donosy i butność knurska. Nie bierze się od tak bez przyczyny. Wydaję mi się, że donosy to jedyny sposób konona na obronę samego siebie. Oczywiscie na dzien dzisiejszy bembeństwo Konona wystrzelilo w kosmosmos qle 15 lat temu i wiecej gdy sie obejrzy materialy z Kononem Wądołowskiego konon w miarę jeszcze trzezwo myślał.
Całe życie pomimo iż knur urodził się w Polsce czuł się jak odmieniec. Ciagle był i jest gnebiony czy to za młodu czy to teraz poprzez różne akty wandalizmu. Gdyby Konon miał święty spokój ze strony bandyckiej mlodzieży i nie spotkałby na swojej drodze cpuna Recydywiste byc moze Konon wiódłby sobie spokojne zycie
#patostreamy
#kononowicz
  • 13
@Towarzysz_Sobaka: Co ty zachowanie wieprzka próbujesz usprawiedliwiać? xD On od dawna był #!$%@? i to właśnie nie na "młodzież bandycką" tylko sąsiadów donosił o byle gówno (#!$%@?ł niemieckiego, ze mu spodnie ukradł XD), dziwisz się, że był gnębiony? Po jego paru opowiadaniach o kobietach to można wywnioskować jak się zachowywał w stosunku do ludzi a zwlaszcza do dziewczyn za gówniaka...
@Towarzysz_Sobaka: u knura to efekt raczej chorej fascynacji władzą i autorytetem. To że był gnębiony to nie dziwne jako że to człowiek niezbyt inteligentny oraz mówi dziwaczną gwarą staropolsko-białoruską. Zwróc uwagę na jego mity - a to był ochroniarzem papieża z pistoletem 45 emem , a to był sierżantem a to kimś znowu.
Knurzysko było za głupie żeby sie dostać do milicji więc pozostały fantazje i ganianie dzieci z gumą. W
@Towarzysz_Sobaka: Źle mnie zrozumiałeś - chodziło mi o to, że marnuje czas, zamiast wziąć się za coś konstruktywnego. Wiadomo, że piszę o ludzkim odpadzie, no ale przynajmniej był kierowcą, nawet jakiś czas zajmował się tym zawodowo i co? I gówno, żył z emerytury matki i renty brata. Ciężko mi uwierzyć, że żadnej pracy nie mógł od ich śmierci podjąć.