Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: na wiki które podlinkowałes nie widzę żadnych rap szczegółowych i potwierdzonych badań tego pana tylko bardziej jego życiorys
@steppenwolf90: Za to od mądrzejszych od siebie znam pare praw wszechświata i wiem, że jakiekolwiek leczenie zaburzeń lub ogólnie rzecz biorąc wzrost duchowy w tym psychiczny jednostki osiąga się poprzez ciężką pracę nad sobą i wgląd w siebie np przez medytacje. Nie ma drogi na skróty przez żadne psychodeliki, to zakłamanie.
@FarmaceutaAmator: myślę, że to naiwne podejście osób, które podeszły do tematu po macoszemu

jak pisałem ciężko mi tutaj wszystko streścić, ale przeczytaj sobie tą książkę, naprawdę super się czyta, a otworzyłaby Ci oczy na wiele ciekawych zagadnień

psychodeliki nie są jakąś inną drogą, one potwierdzają badania Freuda i Junga, a także potwierdzają to co o czym mówią mistrzowie duchowi, o których piszesz

owszem wzrost duchowy można osiągnąć jedynie przez ciężką pracę
@steppenwolf90: spoko szanuję twój punkt widzenia. Ja mam po prostu inne zdanie. W mojej opinii psychodeliki pokazywały mi iluzję, a jakiekolwiek „zrozumienie” które ludzie osiągają po psychodelikach można osiągnąć w pełni trzeźwych zmysłów i ma to większą wartość. Szkoda że nie wspomnieliście o tym że są bardzo niebezpieczne, widziałem wiele przypadków ludzi których poryły na własne oczy i prowadziłem o tym rozmowę z wieloma lekarzami. O takich przypadkach pogadajmy
@klepcio_ex3me: kox, molly, feta - idealne na imprezy klubowe na bank ppdejdziesz po tym i zagadasz do każdego/każdej
Zwiększenie empatii zawsze na propsie
Tradycjinie alkohol - w sytuacji gdy trzy powyżwsze mogą stanowić utrudnienienie wiadomo podnosi otwartość, gadatliwość itp
@steppenwolf90: ja akurat czytałem najdalsza podróż jak na razie. Bardzo polecam jeśli interesuje Cię ten temat.

@Jakis_Leszek: na wiki które podlinkowałes nie widzę żadnych rap szczegółowych i potwierdzonych badań tego pana tylko bardziej jego życiorys


@FarmaceutaAmator: tak wiem. Myślałem, ze wiesz o nim coś więcej. Do mnie to akurat trafia wierze, w terapeutyczny efekt psychodelików jeśli są one podane w odpowiednich warunkach oraz z odpowiednim zapleczem w postaci psychiatry
@Jakis_Leszek: szanuję twój punkt widzenia. Widzę że gleba twojego umysłu jest podatna na wyższą wiedzę więc mogę ci polecić książkę która wyjaśnia wszystko na temat rzeczywistości i wszechświata z punktu filozoficznego połączonego z biografią niesamowitego życia autora. Nazywa się „Autobiografia Jogina” autorstwa Paramahansy Joganandy. Sprawdź w wolnej chwili, ta książka zmienia życia ludzi