Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to, że:
- wystalkowałem rekruterkę i specjalistę, którzy mnie pytali o różne rzeczy na rozmowie o pracę
- dowiedziałem się o ich zainteresowaniach, żeby móc "opowiedzieć o siebie" z mixem ich zainteresowań, żeby myśleli, że interesuje się tym co oni i jestem "spoko"
- manipulowałem rozmową tak, żeby pytali mnie o to o co chcę być pytany
To coś złego? Czy to jedynie o nich źle świadczy?

Dodam, że dostałem tę pracę i mam przyjść jutro (tj. środa), żeby podpisać umowę i przyjść do pracy w poniedziałek.
Dodam też, że to nie jest stanowisko typu klepacz kodu, albo wpisywacz cyferek do Excela do którego biorą co drugą osobę bez studiów.

#korposwiat #praca #pracbaza #hr

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f84daf9605297c54a62c097
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Udawanie kogoś kim się nie jest to robienie sobie samemu krzywdy. I to się ZAWSZE mści, w mniejszym lub większym stopniu. Jak nie natychmiast, to za rok dwa czy 5 lat.Ludzie, którzy piszą że to kreatywne i zaradne są tak krótkowzroczni że brak słów. Przyzwyczajasz sam siebie do tego, że bycie tym kim się jest to zła opcja, a świat polega na tym żeby oszukiwać i maniupulować. Nitka po
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: On się chwali, nie zastanawia czy zrobił dobrze, a chce żeby tylko tak wyglądało xD A to że pisze z anonimowych to tylko dlatego że jego inni rozmówcy z wykopu mogliby dodać 2+2 a na to nie może se pozwolić. To typowy psychopata z w-------m ego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: doszukiwanie sie moralnosci w pracy ktora nie jest moralna, ile ci placa? rozumiem ze 20k bo tyle minimum powiedzmy jest warta praca doroslego czlowieka XD zaraz przyjdzie jakis glupek ze jak to hurr durr 20k, mnie placa 2k XD

tak sie trenuje te malpy, zeby wlasnie "myslaly" ze zrobily cos za co pojda do "piekla"
  • Odpowiedz
To byłeś Ty! Mieliśmy ostatnio na rozmowie takiego jednego chudego i pryszczatego chłopaczka co próbował udawać, że interesuje się tym co ja i moja koleżanka z HR, czyli motoryzacją i makijażem xD


@Matti28
Zaorane xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: manipulacja jest zawsze zła. Celowo kierowałeś rozmowę na własne tory i nie miałeś czystych i otwartych zamiarów. Dla mnie to chujnia. Jeśli manipulacja o kimkolwiek źle świadczy to o manipulatorze, a nie manipulowanym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to oznacza, że albo będziesz udawał dalej, że interesują cie rzeczy, które właściwie cię nie interesują albo zaraz to wyjdzie i cie wywalą, albo zostawiają, ale będzie niekomfortowo, bo jesteś kłamcą xD W najlepszym wypadku te zmyślone zainteresowania, będą na tyle fajne, że staną sie twoimi zainteresowaniami, a do tego zyskasz znajomych o wspólnych zainteresowaniach. Tego ostatniego Ci życzę, mimo, że kłamałeś i manipulowałes.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: e tam, nie jest to szkodliwe dopóki chorobliwie nie stalkujesz losowych ludzi i manipulujesz naokoło każdego kogo tylko możesz. Podobanie się rekruterowi to niestety kolosalna część rozmowy kwalifikacyjnej, sa badania że ładni i wysocy częściej dostają pracę, więc k---a kreatywny też może sobie wykroić przewagę.
  • Odpowiedz