Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
650 829 + 100 = 650 929

A przekleję ze stravy historię dzisiejszego #!$%@? dnia będącego kwintesencją #!$%@? tygodnia ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Brak planu
2. Kapeć na początku drogi i to w tych słynnych kołach RC520. Czas wymiany dętki w normalnym rowerze: 5-10 minut. Czas wymiany dętki w Tribanie: GODZINA.
Dziura na samym środku bieżnika, pamiątka po lokalnych piwoszach.
3. Po wymianie okazało się, że dętka się nie przyjęła. Występowało bicie tak duże, że w pozycji stojącej tylne koło podskakiwało. Kilkukrotne spuszczanie powietrza, pompowanie, ugniatanie, ubijanie niewiele dało. Dopiero na stacji benzynowej po napompowaniu do 6 barów opona zaczęła strzelać, więc chyba wreszcie ułożyła się jak trzeba. Po zakręceniu kołem brak oznak bicia, opona wygląda na równo ułożoną...
4. Jasne XD Bije dalej, choć o wiele słabiej. Trzeba będzie sprawdzić przy ciśnieniu >6 barów.
5. Nie dotarłem ostatecznie w rejony Mrągowa po kwadraty, ale przypadkiem odkryłem śluzę koło Kotkowa, kilka fajnych dróg i widoków
6. W międzyczasie słuchawki odczepiły mi się od bluzy i zostały wciągnięte przez koło. Fajne były :)
7. W pewnym momencie nie mogłem się zdecydować gdzie jechać dalej. Tak długo nad tym myślałem, że zajęło mi to dobre pół godziny. To był sygnał, że to zdecydowanie nie jest mój dzień. Wybrałem więc drogę do domu.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #triban520 #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
cezeterson - 650 829 + 100 = 650 929

A przekleję ze stravy historię dzisiejszego #!$...

źródło: comment_1602444169JB24ynrlQZBYKG73wywOof.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@cezeterson: dla mnie taka opona to kosz. Zefal ma łatki samoprzylepne do opon, sam komplet takich wożę zawsze przy sobie. W tamtym roku na tylnym kole rozciąłem oponę na szkle, cięcie ma długość ok 3 mm i kupiłem nową oponę. Nie lubię takiego sprzętu w 99% działającego a w oponach lub dętkach to już całkowicie.
  • Odpowiedz