Wpis z mikrobloga

Jestem chora i nie chce wychodzić z domu, ale mam ochotę na piccke, a w lodówce duuuuzo rzeczy.

Będzie piccka z resztek z lodówki ()

Ciasto już rośnie, a składniki przygotowane, 3 sery, warzywka i boczuś.

Potem wrzucę zdjęcie złożonej i upieczonej ((oo))

#gotujzwykopem #gzw #gotujzmikroblogiem #pizza
Dawtona - Jestem chora i nie chce wychodzić z domu, ale mam ochotę na piccke, a w lod...

źródło: comment_1602337468F2WfauuF0ZMbGcmU3sIcFl.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Jason_Stafford pół cebuli, 1/3 papryki, pół małej cukinii, pół dużego pomidora, kawałek boczku, 3 platerki koziego, kostka Mozzarelli i parę platerków provolone. Sos z jednego świeżego pomidora :) Jak się wszystko wzięło to wygląda dużo, ale nie lubię marnować jedzenia, a by się zmarnowało bo i tak leżało parę dni :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kacor87 ja robię regularnie duże zakupy na cały tydzień i ewentualnie jakieś małe rzeczy w tygodniu, ale w mojej lodówce jest zawsze pełno i mało się marnuje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawtona: moja żona nie potrafi zrobić zakupów, nie wie co ma kupić, nie gotuje, a jak coś kupię i mówię żeby przygotowała to to leży tydzień i później ląduje w kompostowniku. Sam przygotowuje sobie coś do zjedzenia w międzyczasie gdy wrócę z pracy i jadę robić dodatkowe zlecenia. Dlatego takie resztki jak u ciebie na obrazku to występują u mnie gdy sobie zrobię zakupy. Gratuluję ci tego że potrafisz zaplanować
  • Odpowiedz