Wpis z mikrobloga

Kurna, nieszczęśliwe w małżeństwach trzydziestki są tak totalnie naiwne, że aż śmiać się chce. Dają sobą tak manipulować, wierzą w bzdury, dyrdymały, wymagają aby kolesie rozwodzili się z żonami, a koleś chce sobie tylko pociupciać. Trzydziechy, myślą wyłącznie cipą i myślą, że wszystko można nią załatwić. Jestem zażenowany ich kretynizmem... #zalesie #przemyslenia
  • 9
@BajerOp: w żadnym wypadku. Przyjaciółka mi się zwierza. Nie dość, ze jest w romansie z jakimś typem, to jeszcze próbuje w to wciągnąć mnie. A miałem ją za mądrą
@BajerOp: inaczej. Wiem, że na wykopie wszyscy jesteśmy najmądrzejsi, najpiękniejsi, normalnie idealni. Ale uwierz, że byłem w kilku takich romansach. Gdy kobieta jest nieszczęśliwa w małżeństwie, to bardzo łatwo daje sobą manipulować. Cokolwiek jej powiesz, to weźmie to za pewnik. Wyznawaj miłość, a nie zejdzie z Ciebie. Mój wpis był tak emocjonalny, bo myślałem, że to tyczy raczej pustaków. A się okazuje, że niekoniecznie. Kurna, jedna z mądrzejszych babek, dobrze płatna