Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
Ostatnio z chłopakiem rozmawiałam o jakichś dawnych randkach z tindera. Fakt, że trochę to ciągnęłam za język, bo sam się nie chwalił. Po krótce opisywał mi ich wygląd i co się działo itd. I jak opowiadał to podkreślał mocno to, że były szczuplusieńkie. Ja wiem, że lubi bardziej chude - to żadna tajemnica, ale np. Jak ja się pytam czy moja waga jest ok, to on mówi, że tak, że mu się bardzo podobam jaka jestem i nie muszę chudnac. Jednak niszczy mnie świadomość, że tu niby akceptuje, a wolałby o 100 razy bardziej jakbym miała 15 kg mniej (nawet widzę ma jakie aktorki zwraca uwage).
Z jednej strony, wiem, że mnie akceptuje, a z drugiej po prostu mnie to zabolało... Jestem w trakcie odchudzania, waże 72/171 ale nie jest łatwo, kiedy z każdej strony mam stres.
Ale w końcu chce być nad poziom... też dla siebie

#uroda #waga #wyglad #logikarozowychpaskow #problem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7ec1b6605297c54a62b6f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
OP: Tu Op (W razie jakby się nie wyswietliło) to nie tak, że jestem zazdrosna o jakieś byłe dziewczyny z randek, bo wiem także, że były dla niego niewypałem.

Bardziej boli mnie fakt, że tak, spoko wszystko gra, a jak coś to widzę, że te chude się dla niego wyróżniają I to mocno.

Ale nie będę narzekać i tak się odchudzam dla samej siebie, a on to dodatkowa motywacja do całości.
Bardziej boli mnie fakt, że tak, spoko wszystko gra, a jak coś to widzę, że te chude się dla niego wyróżniają I to mocno.


@AnonimoweMirkoWyznania: no to się wyróżniają, ale co z tego? może i były chude, a ty na przykład jesteś ładniejsza? poza tym jest z tobą, a nie z którąś z nich, a ty schudnąć możesz zawsze. zresztą czy on twoim zadaniem wygląda idealnie? pewnie nie, więc czemu aż