Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: a ja jednego dnia lubię ją traktować jak coś wyjątkowego (o ile mam ku temu powody) a innego dnia lubię ciągnąć ją za włosy i mówić jej do ucha że jest straszną kur*ą i nie zasłużyła na dobre traktowanie. Z tym drugim idealnie komponuje się chłostanie pasem, dawanie mocnych klapsów, podduszenie, robienie z niej mebli z czego ostatnie jest moim ulubionym challengem i odpowiednią karą jeśli tego wyzwania nie
  • Odpowiedz
  • 5
@addendum to jest ogólny schemat który pasuje do większości kobiet więc jak najbardziej można generalizować. Tak więc facet ma być dominujący a jak ktoś jest dominujący to tak srednio bym powiedział, że będzie wrażliwy i czuły. A baby chcą jednego i drugiego w jednej osobie a wybierają przeważnie to pierwsze.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum:

Julka: "Uwielbiam jak facet dominuje w związku."
(Facet dominuje w związku)
Julka: "Ty mnie w ogóle nie słuchasz, zawsze musi być jak ty chcesz, ja już tak dłużej nie mogę to koniec!"
(Facet przestaje dominować i wszystko uzgadnia
  • Odpowiedz
Z jednej strony mogą być p-----i, a z drugiej - nie mogą być p-----i


@Andy_Rosenbaum: czasem naprawdę nie rozumiem jak tagujecie blackpill, a wydaje się, że ni c---a z kobiet nie rozumiecie. Przecież ona nie napisała, że chce by facet był p---ą. Kompletnie zrozumiałe i 100% prawdy blackpillowskiej, że chce mieć alfę (zdominuje), który dla niej będzie świat wojował (traktował jakby była zrobiona ze złota). I zdominował czyli jak zacznie
  • Odpowiedz
Z jednej strony mogą być p-----i, a z drugiej - nie mogą być p-----i. Julki, zdecydujcie się.


@Andy_Rosenbaum:

bo to chodzi o to, żeby pluć jej do ryja i r----ć jak szmatę

a jak pójdziecie do restauracji to otworzysz jej drzwi itd
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: kobiety to nie jest jednolita masa, wątpię że julka z posta by się podpisała pod tamtym plakatem. Zresztą, nie było powiedziane że wtedy będziesz najatrakcyjniejsi ale mężczyźni naprawdę wszystko sprowadzają do zdobywania partnerki. Chodzi o akceptację siebie. Jak kobiety mówią sobie takie rzeczy nwm np "nie musisz mieć wymiarów modelki" "nie musisz lubić gotować" "nie musisz mieć dzieci" to chyba czują bardziej girl power a nie wmawiają sobie że
  • Odpowiedz