Wpis z mikrobloga

Jak wspomniałem w tym Adam Gessler, znany szarlatan i dłużnik otworzył bar z kanapkami. Jak narazie zdecydowanie polecam choć spróbowałem tylko 10 smaków. Kanapki kosztują 3PLN od sztuki. 6 można się najeść. Alkohole czyli polskie #wino i #szampan, #wodka i #piwo po 10PLN. Poniżej lista dostępnych opcji. spory wybór dla #weganizm i #wegetarianizm. Arcyważnej kanapki z jajkiem brak.
#gessler #jedzenie #jedzzwykopem #warszawa #restauracja #kanapka #maklowicz
Gensek - Jak wspomniałem w tym Adam Gessler, znany szarlatan i dłużnik otworzył bar z...

źródło: comment_1602096140cqdyK0tzSEJpFIOm4S6eCj.jpg

Pobierz
  • 14
@DunningKruger: Tak, dość typowa chlebowa konsystencja dla takiej mieszkanki. Kanapki są małe, na wzór wiedeńskich kanapek Treśniewskiego o rozmiarach 8x4cm - 6x3cm dlatego wyglądają na pieczywo chrupkie jak wasa.
@czlowiekproso: No tak, sam to przyznaje. We Wiedniu nie byłem ale kilka kanapek się wyróżnia. Sledź a la Gessler, śledź po skandynawsku, salceson albo nóżki to sztos. W ogóle rybne są dobre a Gessler jest w ogóle wirtuozem śledzia. Jego śledź jest jedną z najlepszych rzeczy jakie w ogóle można zjeść w Polsce. Nigdy nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia w restauracji jak ten śledź