Wpis z mikrobloga

Wpadłem dzisiaj na wspaniały pomysł, by przywracać do życia piękne, kontrowersyjne, zapomniane czy zamknięte już projekty internetowe, które urzekły użytkowników internetu i nie zawsze tylko tego polskiego, ale też ogólnoświatowego ( ͡ ͜ʖ ͡)

PROJEKT #1 - www.FILMY.to

Strona na przełomie roku 2016 - 2017 była jedną z najbardziej znanych i odwiedzanych stron gdzie można było z łatwością uzyskać dostęp do wręcz każdego filmu czy serialu - zupełnie za darmo - oczywiście udostępniane na tej stronie materiały filmowe były udostępniane bez wiedzy i zgody właścicieli tych materiałów, także cały proceder był nielegalny - i to właśnie było piękne! ()

Na tą chwilę zrobiłem tylko same zarysy front-end'u, ale też w tych wpisach chodzi o to, że etapami będę pokazywał efekty pracy - cierpliwość to droga do zwycięstwa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak skończę front-end to pewnie zajmę się także jakimś back-end'em do zarządzania treścią na stronie (prosty, ale własny CMS), a z racji takiej iż dopiero się uczę tego "wszystkiego" to dla mnie fajny sprawdzian HA!


#kimpiszekod #webdesign #webmastering #webdev #frontend #backend #html #css #javascript #php
źródło: comment_1602009979fQe1P8Dk4xiABoeehnySrj.jpg
  • 7
@devones: Ale stworzył coś wielkiego w skali internetu... coś co niby było normalnym serwerem plików, ale jednak nie ¯\_(ツ)_/¯
Czy sprzedał polskich użytkowników? Szczerze to wątpię w to bo po prostu poszła baza klientów i zajęli się tymi "największymi" i najwidoczniej jeden z nich był polakiem i tyle.

Jeżeli masz konkretne dowody, że się mylę to chętnie je zobaczę (ʘʘ)

PS: Nie o tym jest ten wpis,