Wpis z mikrobloga

Darmowa wysyłka książki i FAQ :) #budujzchaferem

Do środy włącznie można kupić moją książkę "Jak się wybudować i nie zwariować" z darmową przesyłką (poczta, paczkomat): https://sklep.poradnik-budowlany.com/ :)

Otrzymałem kilka pytań dotyczących mojego nowego kursu od osób, które mają już moją książkę lub 1 kurs o wyborze działki.

1. "Jest sens kupować kurs, jeśli kupiłem już twoją książkę? Jest tam coś więcej, co uzasadni zakup?"

Materiał kursu w 90% porusza nowe tematy, np.:

- Opowiadam o tym, w jaki sposób zaplanować dom. Pokazuję, jak wybudować dom z korzystnym układem funkcjonalnym i podpowiadam powierzchnie poszczególnych pomieszczeń.
- Szczegółowo omawiam projekt budowlany. Bardzo dużo przykładów.
- Szczegółowo omawiam cały proces administracyjny
- Przekazuję ponad 100 porad dotyczących budowy i tego, o czym warto pomyśleć przed budową
- Pokazuję, jaki wybrać sposób ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Szczegółowa zawartość kursu: https://blog.poradnik-budowlany.com/kurs_przygotowanie_do_budowy/

Cały kurs to prawie 15 godzin wiedzy.

Kurs pokrywa się mniej więcej w 10% z moją książką "Jak się wybudować i nie zwariować". Dotyczy to głównie moich wskazówek dotyczących wyboru i współpracy z wykonawcami oraz podpisywania umów. Kurs jest jednak bardziej szczegółowy od książki - np. szczegółowo omawiam umowę o roboty budowlane na podstawie jednego ze wzorów.

2. "Bardzo niedawno kupiłem Twój kurs i książkę. Czy mógłbyś napisać co dodatkowo oferuje nowa wersja? Czy jest to forma odświeżenia, aktualizacji poprzedniej wersji, czy też jest to zupełnie inny kurs i oferuje dużo więcej, innej wiedzy, za którą warto zapłacić ponownie?

Ja jestem na etapie oczekiwania na pozwolenia do budowy i naniesione zamiany adaptacyjne do projektu. Przed wyborem ekip i budową."

Materiał obu kursów pokrywa się w pewnym zakresie podczas omawiania szacowania całkowitych kosztów budowy, wyboru wykonawców oraz podpisywania umów. Pomimo podobnej tematyki, w 2 kursie są to nowe filmy. Żaden film nie powtarza się w obu kursach.
Myślę, że tematyka drugiego kursu pokrywa się mniej więcej w 20% z 1 kursem.

Swoją drogą już 40 osób, które kupiły 1 kurs zdecydowały się na zakup 2! Bardzo mnie to cieszy :)

Ps Łomatko. Na wykopie już jestem prawie 13 lat :)

#budowadomu #budujzwykopem
Pobierz chafer - Darmowa wysyłka książki i FAQ :) #budujzchaferem

Do środy włącznie można ...
źródło: comment_1601890441axHBJzOq7YglDwwTz2x8pe.jpg
  • 4
@hochland: Robię 3-4 promocje w ciągu roku. Najczęściej na rocznicę bloga (czerwiec/lipiec), moje urodziny (październik) i święta (ok. 10-15 grudnia). Black Friday odpada. :)