Wpis z mikrobloga

Bosak na TVN24 niszczy system xD

Według niego:

- przepraszanie kogoś za nazwanie go "pedałem" jest oznaką postepującej poprawności politycznej
- geje nie są równi normalnym ludziom tak samo jak przestępcy w więzieniach też nie są równi wobec nich
- słowa Czarnka o LGBT oczywiście wyrwane z kontekstu xD

Na dokładkę Jaki pokazywał zdjęcie (bodajże z amerykańskiej parady równości), które robi już milionowe okrążenie w internecie i które każdy prawak trzyma na telefonie jako kartę pułapkę.

Jak komuś chce się pobawić w sklejenie najlepszych wypowiedzi z tego programu, to gorąco zachęcam - może wyjść z tego coś dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #polityka
  • 31
dobra, oranie oraniem, ale kiedy ostatnio widzieliście w jakiejkolwiek telewizji debatę o LGBT, w której brała udział osoba, która faktycznie jest lesbijką/gejem/osobą biseksualną/osobą transpłciową?


@Soojin21: No cóż, widziałem na przykład debatę Zawiszy z Rafalalą i chyba jednak Czarzaty lepszy do takich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@waro: Ktoś poważny z tego ruchu. Nie wiem kto tam działa, ale ktoś ogarnięty jest i taki ktoś Bosaka czy Jakiego by zjadł bo wiele nie trzeba tutaj gdy oni jadą ogólnikami i od razu mówią że pedał to ktoś gorszy, a inny twierdzi że LGBT już ma własne sklepy mięsne, bo geniusz języka nie zna i nie wie o co tam tak naprawdę w nazwie chodziło.
@Soojin21: Żukowskiej nie trawię, Gill-Piątek - ok i widziałem ją parę razy w dyskusjach o LGBT. Inna sprawa, że nie widzę większej różnicy w merytoryce między nią, a Czarzastym czy Dziemanowicz-Bąk.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waro: a moze bys skleił coś z wypowiedzi oszusta od ziemi kościelnej? W przeciwienstwie do Bosaka ta piSSowska kanalia ma coś do gadania w tym gówno państewku piSSowskim.