Wpis z mikrobloga

pamiętacie jak pisałem o Panu Tomaszu który jest świetnych fachowcem od więźby? szkoda, że kasuje filmy
https://www.youtube.com/channel/UC4ahPRJzpv4QAa4hJ5b2EDg

pisałem o nim dwa miesiące temu tak

co ciekawe Tomasz miał na swoim kanale filmik ze swoich wybudowanych domów i na jednym z nich był screen domu podpisane, że na podstawie tego domu powstał domza150tysiecy czyli albo obaj panowie się znają albo nasz celebryta nie powiedział nam prawdy jak to było z jego projektem, czy się obudził w tych swoich znienawidzonych Niemczech i wpadł na ten projekt czy od kogoś go zerżnął


no to teraz mi się wszystko ułożyło w całość i wiedziałem od początku, że oni się znają

#domza150tysiecy #lukaszbudowlaniec
astri - pamiętacie jak pisałem o Panu Tomaszu który jest świetnych fachowcem od więźb...

źródło: comment_1601792365ApQCKJJvXo2ObyXO1pkjxu.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astri oooo no pięknie ciekawe tylko czy elektorat będzie miał szansę się z tym zapoznać i czy to już nie ten poziom #!$%@? że im i tak wszystko jedno byle dupkę polizać i wziąć udział w losowaniu z betoniarki
  • Odpowiedz
@astri: A jakieś potwierdzone info, że gość jest z Myśliborza ? Bo nie przekonuje mnie fakt, że Łukasz wisi mu kasę.
Nie zgadzają mi się 2 kwestie. Pierwsza, jeśli jest z Myśliborza to dlaczego nie mogę jego firmy znaleźć ani profilu na FB. Druga, pokazał kilka ujęć na ulice, domy sąsiadów i nie kojarzę ani jednego z tych miejsc. ( Mieszkam obok Myśliborza )
  • Odpowiedz
@wojciech-kielbasa: a to musi robić w Myśliborzu na swoich filmach? zdaje mi się, że to zwykły gościu który ludziom domy buduje, może nie ma zarejestrowanej działalności i tyle, dużo samouków murarzy tak robi, nie musi mieć super PR i firmy, profili na fb bo jego robota sama się broni, nie bronię go ale argument, że mu wisi Mitoman kasę i ten tak o nim pisze jest dla mnie bezsensowny
  • Odpowiedz
@astri: Masz rację, że dużo ,, fachowców '' remontuje, buduje i nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej.
Ale myślisz, że Tomasz jest na tyle głupi, że wypuszcza do Sieci filmiki z pracy i nie ma zarejestrowanej działalności ? Ty nawet nie wiesz jakie kary za to są. Mam do czynienia z budowlanką i zauważyłem jakie pseudo ekipy nie rejestrują firmy.
  • Odpowiedz
@astri: Piękne znalezisko! Niemniej jednak nie chce mi się wierzyć w aspekt finansowy. Mitoman jest idiotą, ale chyba nie aż takim, aby nie spłacać lokalnych ziomków - nie sra się we własne gniazdo bo opinia zaraz by poszła w świat.. Z drugiej strony nie znamy lokalnych plotek - może jakby wypytał o niego tam znalazłyby się jakieś ciekawe historie...
  • Odpowiedz
@Krakem: no bo widocznie było coś na rzeczy i nie do końca tak jak mówił Mitoman i zamknął temat, a tak wtedy krzyczał na te wiązary
  • Odpowiedz
@astri: tyle tylko, że ŁB nie robi domów z tradycyjną więźbą więc co cieśla Tomasz miałby robić u niego na budowie? Kiedyś jedna typiara kolanka w instalacji liczyła co by sprawdzić czy przypadkiem jej nie oszukujemy. A sądami to firma od wiązarów straszyła ale z takim bublem co oni tam #!$%@? to sprawa musiała ucichnąć bo kierownik który to podpisał na pewno dostałby po dupie. A Tomasz był pierwszym hejterem
  • Odpowiedz