Wpis z mikrobloga

Szukam telefonów dla rodziców, używane do 400-500zł. Głownie do podstawowych czynności + whats'up, messenger i internet. Głownie chodzi o to żeby nie zamulał przy dużej ilości śmieci na telefonie bo wiadomo, starsze osoby zawsze wszystkiego nagromadzą. Myślałem nad jakimś starszym xiaomi, redmi note 7 czy może redmi note 6 pro. Co sądzicie ? Jakieś propozycje ?
#telefony #xiaomi #pytanie
  • 9
@ConanLibrarian: Kwestia taka że w tym wieku ciężko rozróżnić scam od naturalnych rzeczy. Na przykład są wirusy co pobierają się i wygląda aplikacja jak google chrome. A z tymi śmieciami to bardziej chodzi że nagromadzą bardzo dużo różnych grafik które są przesyłane pomiędzy wszystkimi znajomymi, dla nich to nie są śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) z edukacją też ciężko bo to jednak 65+, dla nas to są
westia taka że w tym wieku ciężko rozróżnić scam od naturalnych rzeczy.


@Degustat0r: Wiem, ale*…

Edukacja, edukacja, edukacja. Mnie matka nauczyła, że mam nie ruszać tego, czego nie rozumiem, lub się na tym nie znam. No to ja jej dokładnie to samo o komputerze mówiłem.
I teraz albo wysyła mi zdjęcie komunikatu, jeśli brzmi groźnie, albo zapisuje jego treść, jeśli nie jest przerażająca. I to świetnie działa. :-)

A czasem trzeba
@ConanLibrarian: o kurde mądre słowa, już prawie straciłem w wiarę w wykop ale widzę że można tu jeszcze wartościowych ludzi znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak najbardziej postaram się wprowadzić te słowa w życie (ʘʘ)
dałbym więcej plusów za ten wpis jakbym tylko mógł ( ͡º ͜ʖ͡º)
udanego weekendu życzę Mirku ( )