Wpis z mikrobloga

U mnie w korpo postanowiono, że Work from home zostaje i teamy, które nie muszą być w biurze majo tyrać z chaty. Planowana jest redukcja pięter wynajmowanych w biurowcu z dwóch do jednego. Długo się zastanawialiśmy z różowym nad kredytem na mieszkanie ale stwierdziliśmy ,że to się zwyczajnie nie opłaca i przeprowadzamy się do rodzinnej małej miejscowości. Jak sytuacja wygląda w waszych firmach, będziecie wracać do biura czy nie? #wroclaw #pracbaza #nieruchomosci
  • 29
@nuka-cola: u mnie obecnie pracuję w trybie mieszanym 3dni zdalnie i 2dni z biura, ale jak sytuacja się uspokoi to na pewno wracam na cały etat w biurze.

Piszesz, że myśleliście o kredycie na mieszkanie, a wracacie do miasteczka. Zapytam w takim razie, w jakim miasteczku stoją puste mieszkania za darmo?
@nuka-cola: Łódź. Korpo z biurami w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Krakowie. Polska komunikacja głosi, że praca z domu do wiosny. Komunikacja międzynarodowa i CEO, że przynajmniej do końca roku wszyscy z domu. Przez moment u nas biura były otwarte w Polsce (ale dla chętnych i firma mocno nie chciała wpuszczać do biura bez dobrego powodu) ale ktoś złapał koronę i zamknęli z powrotem.
@lipszczak: Ej ale jeszcze w czwarta gestosc wejdzmy, czyli chcesz mi powiedziec ze dla pracownikow korpo to jest taka wielka roznica wracac na swoja wies w porownaniu z wynajeciem mieszkania? Niezle ich tam ruchaja