Wpis z mikrobloga

@Atreyu: @Rudszy_132: Ja właśnie szukam dokładnie tego samego co Ty. Teraz posiadam LG29 UW 2560x1080 i tekst jest rozmyty i więcej niż godzinę na nim nie posiedzę. Ostatnie dwa tygodnie spędziłem na poszukiwaniach i z tego co widzę nie mam dużego pola do popisu.
Niby jest AOC w dobrej cenie ale niestety ma niska jasność i jakoś do mnie nie przemawia. Kolejny kandydat to nowy model Gigabyte, ale problem jest
Teraz posiadam LG29 UW 2560x1080 i tekst jest rozmyty

PPI na poziomie 109 więc powinno być ok


@DraQ1: teraz mam dwa Asusy 27" 16:9 2560x1440 (WQHD) i nie ma problemu z czcionkami. Obraz jest dużo ostrzejszy niż zwykłe fullHD z 1080p

34" 21:9 3440x1440 na wysokość jest taki sam (różnica do 1cm), jest tylko szerszy

Wrażenia powinny być podobne
@Atreyu: Też szukam więc się przyłączę. Wybrałeś coś już?
ja myślałem nad aoc 1900zł ten iyama 2200zł.
Do paru dni też chcę duży monitor do gier/pracy kupić.
@DraQ1: recenzje ma dobre, sam jestem ciekaw. Ostatni raz z monitorami iiyama miałem kontakt tak z 15 lat temu więc nie mam zielonego pojęcia o ich produktach teraz, pochwal się jak przyjdzie

@sidhellfire: fajna strona, ale mało o średniopółkowych 21:9

@ethvard: @acer01: CU34 się najczęściej przewija w polecanych. Muszę zrobić resercz dokładniejszy, bo dopiero dziś wpadłem na pomysł zmiany ekranu ( ͡ ͜ʖ ͡
@Atreyu: Też taki spontan z mojej strony :) przypadkowo zobaczyłem i mówię fajny monitor.
Na początek myślałem nad AOC CU34G2/BK 1900zł ale to 100hz natomiast kwota do 2k dla mnie jest spoko powyżej już jakaś blokada :)
CU34 220zł to samo co wyżej tylko 144hz, czy rzeczywiście jest duża różnica między 100hz a 144hz? nie znam się więc pytam.
i ten iyama ale nie zakrzywiony 2200zł
gigabyte też bardzo fajny cena