Wpis z mikrobloga

@kolokwialnie: to dopytaj, bo mnie powiedzieli, że przegląd za 500,1500, 3000km, a później co 1500km do końca okresu gwarancyjnego. Jak to podliczyłem, to mi wyszło tyle, że wolę wydać 1k na ciuchy i 5k na używane moto.

Szerokości i LWG! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Zielony34: z terminami tak to właśnie wyglądało, dopytam cenę. Co do używanych - je też trzeba sprawdzać/naprawiać co 500, 1500, 3000 kilometrów. Poza tym znadź mi używkę za 5k która wygląda tak zajebiście.

@krissojka: jak mi się uda zamać mordę to podrzucę :)
@Donmenello: Nie przetłumaczysz w polszy liczy się tylko cena. Jeździć chce każdy a kasy ni ma ¯\_(ツ)_/¯

Poza tym znadź mi używkę za 5k która wygląda tak zajebiście.

@kolokwialnie: Zdradzę Ci tajemnice jedyną osobą dla której twoje moto będzie wyglądało zajebiscie jesteś ty. Kto się nie interesuje ma to w dupie czym ty jedziesz ani ze wogole masz moto bo go walą motocykle a ten kto się zna powie ze
@Zielony34 210 zł to dobra cena za rower masz ponad 100 za serwis ale dziwi mnie ten interwał jak kolarzowke nie trzeba tak często serwisować tylko raz na kilka tysięcy kilometrów ewentualnie w między czasie jakieś regulacja
@lubiep: Romet\Junak\Zipp\Bajaj\cokolwiek innego z chin. To przypływa w częściach, składają na miejscu i chcą zobaczyć co się odkręciło co miesiąc.

fajnie to się stało i rozmawiało, jak przychodziło do przelotu szybko zawijali do domku


@PancakeV: ten, jak i pozostałe tego typu Junaki mają moc 10KM... Jak to może dobrze jechać? Shadow we w miarę dobrym stanie idzie kupić za 1000zł mniej, wygląda tak, że Junak nie ma startu, a moc,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolokwialnie: masz OLX i otomoto, to sobie poszukaj. Faktura mnie nie interesuje. Idzie dorwać. Za 10k to już spokojnie. Chodźby 12 kosztowała, to wciąż jest moim zdaniem lepszy wybór, niż singiel 10KM od Chińczyka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolokwialnie: druga sprawa, że ja ci nie mówię, że masz go nie kupować, bo to nie moja sprawa na co pieniądze wydajesz i czym jezdzisz. Ja tylko pisze, że za #!$%@? bym nie dał tyle za takiego Junaka.