Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@hanksters @hpiotrekh: Gdybyś jeden z drugim, kiedyś, lata temu za nastolatka odebrał paczkę od kuriera za którą dopiero właśnie się zapłaciło aby chwilę później otworzyć i zamiast rzeczy kupionej znalazł ziemniaka, styropian, obudowe od jakiegoś biojonizatora i w bonusie bezpiecznik automatyczny to podejrzewam, że teraz też byście kupili w ciemno? XD ccooo njjee?? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: Kieszonkowe od rodziców dostajesz czy jak? Jeśli nie, to ciężko będzie mi uwierzyć, że będąc dorosłym można być tak bardzo naiwnym w dodatku nie szanować ciężko zarobionych pieniędzy. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PapaStajl: odpowiedz na pytanie co zdjęcie karty z karteczka ma poprawić w kwestii bezpieczeństwa?

Czy gość wystawił przedmiot i nalega na wysyłkę? Nie wydaje mi się, więc to gruba przesada z tym o Scamie xD

@cwlmod: jak coś wystawie na olx z możliwością odbioru osobistego, ale nie chce mi się pajacowac z udowadnianiem czegokolwiek to jestem oszustem?
Chyba ci się coś odkleiło xD

@utede: pewnie nie potrafi po zagranicznemu
@cwlmod: typie ty jesteś jakiś niedorozwinięty?

Ktoś sprzedaje grafikę, inny ktoś wymaga odkręcania obudów, zdjęcia z karteczkami, a ty mi tu #!$%@? że jestem oszustem, bo też bym olał takiego 'klienta' xD

Dla twojej informacji sprzedałem kilka rzeczy na olx z wysyłką po przedpłacie. Kilka tak kupiłem. zero oszustw.

jak się dobrze przyjrzysz moim wpisom to znajdziesz ten, w którym opisałem kilka mcy temu jak jakiś sklep się #!$%@?ł (myslałem że