Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy.potrzebuje super termos na jedzenie dla dzieci do szkoły. Robię im jedzenie około 7:45, jedna ma obiad o 11:45 i ten co mam jest ok, ale druga godzinę później i już w najlepszym razie ma lekko ciepłe a czasami zimne
Polecicie coś co trzyma bardzo długo? Może być drogie nie ważne

Dzieci nie chcą jeść obiadów w szkole i ja im się nie dziwię bo nie wyglądają za dobrze

#kiciochpyta #pytanie #szkola #jedzenie #dzieci #obiad
  • 31
@pu100stan w twoim mysleniu jest za duzo optymizmu że szkoła za to zaplaci, ktoś to będzie czyścił i uważał zeby dziecko nie wlozylo sztućców czy innych przedmiotów lub też pojemnika który się nie nadaje.

Piekne to twoje wyobrażenie ale niemożliwe do wykonania przy obecnych środkach.

Pojemnik z podgrzewaczem jest najlepszym rozwiązaniem, sam korzystałem z podobnego kilka dobrych lat temu codziennie w pracy, ciepła zupa, ciepły kotlet, do tego kompot, no nie do
@pu100stan pod powerbank, zwykly 5000mHa da rady podgrzać 5 razy, każdego dnia bez ladowania. Ja miałem 10k mHa i śmigało jeszcze lepiej na porcie 2.1A ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tylko to było kilka lat temu, teraz to pewnie mniejsze zużycie ( ͡º ͜ʖ͡º) a niektóre mają wbudowane baterie, ale są ciutke za duże dla dziecka do szkoły, predzej na biwak lub rybki
@pu100stan wybuchają? No chyba chińskie badziewie z wish albo ali, jak te hulajnogi xD markowe produkty mają zerową awaryjność jeżeli się o nie dba, a gdy używasz czegos codziennie zawsze masz na to podgląd( ͡º ͜ʖ͡º)