Wpis z mikrobloga

U mnie podobnie, na szczęście wrzucili dwa dodatkowe kawalki kartonu (tak by zamortyzować lekkie uderzenia) , do srodka i samo pudełko klockow nie jest naruszone, ale sprawdźcie ostatni film brodatego geeka gdzie dostal paczke od al.to i jak mial zabezpieczone kazde klocki.

Ogromny minus tez, ze na etykiecie dla kuriera nie wpisali numeru domu! kurier na szczęście zadzwonil i zapytał, ale inny moglby tej paczki wcale nie dostarczyć
final_riot - U mnie podobnie, na szczęście wrzucili dwa dodatkowe kawalki kartonu (ta...

źródło: comment_1601289933dPmuBFEBcbtKJH5EhqtaKZ.jpg

Pobierz
ale sprawdźcie ostatni film brodatego geeka


@final_riot: ale @al_to i Brodaty nawiązali współpracę od września podobno, więc to chyba normalne jest, że wysyłając mu paczki z zestawami do recenzji, zapakują najlepiej jak się da, żeby na tych unboxingach/haulach pokazał jak zajebiście al.to pakuje. A szaremu Kowalskiemu to już sam widzisz jak wysyłają xD
żeby nie wierzyć w ,,recenzje'' xD


@final_riot: w recenzje można wierzyć. Ale nie w te uboxingi/haule z zestawami od sponsorów

poza tym nie jestem szarym kowalskim


@final_riot: Mireczku, ale oprócz Ciebie jest jeszcze dużo innych osób, które tam robią zakupy. Nie cały świat kręci się dookoła Ciebie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Igorsky zaraz tu się zlecą kolesie co Ci powiedzą, że jesteś poyebany, że to tylko pudełko, że klocki są całe, że nikogo pudełko nie obchodzi, że jesteś roszczeniowym milenialsem i sufit Ci się na głowę spierydolil że robisz burze o pudełko... Miałem to w zeszłym tygodniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Qrier: przecież to tylko pudełko (i to jeszcze tylko delikatnie uszkodzone), a klocki są chyba całe? Więc o co dymy robisz? Przecież kartony się i tak wyrzuca
@Igorsky: bardzo przepraszamy za taki stan rzeczy :( nie jest to u nas regułą, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie szczegóły, chcemy dokładnie zbadać sprawę - czy na początek mógłbyś prosimy napisać nam numer swojego zamówienia?