Wpis z mikrobloga

śniło mi się ostatnio, że miałam na balkonie zamontowany telewizor i mi złodziej w butach na sprężynach na ten balkon wskoczył i ten telewizor ukradł, a do tego wybił mi szybę w oknie, wszedł do domu i zabrał materac, na którym spałam... ja się obudziłam w trakcie, powiedziałam mu, ze proszę, oddaj mi te rzeczy, a on że sory, ale nie i siup zrobił taki skok długi w tych butach... a potem nawet w telewizji się wypowiadał i powiedział: owszem, ukradłem te rzeczy, ale zostawiłem jej przecież muszlę z morza na stole w kuchni i faktycznie, muszla była, ale to mnie jakoś nie pocieszyło
  • 30
@tokka: żaden sąd się na to nie nabierze, nie ma tak naiwnych sędziów. Zwykła manipulatorka co kradnie ludziom telewizory i oskarża bogu ducha winnych mieszkańców, że sami sobie ukradli. Doskonale znam takich ludzi, mnie nie oszukasz. Oddaj telewizor polubownie, to obędzie się bez konsekwencji prawnych, i możę unikniesz odsiadki w więzieniu.
@tokka: nie ufam Ci, jak dla mnie to powinnaś pójść siedzieć do więzienia za kradzież telewizora. Nawet nie masz wyrzutów sumienia, kradniesz z zimną krwią, i nawet ci powieka nie drgnie, a ludzie teraz cierpią bo ich pozbawiłaś dorobku życia. Wpadną w depresję, alkohol, narkotyki, bijatyki, napłodzą dzieci, dzieci odbierze opieka społeczna, trafia do domu dziecka, do końca życia będą mieć uraz psychiczny, i utrudniony start. A Ty zadowolona, dumna z
@Hissis: jakże mam mieć te wyrzuty, skoro to ja jestem poszkodowana??? z powieką to nie jest do końca prawda, bo czasem właśnie mi drgnie, to chyba niedobór magnezu? powinnam zacząć suplementację, ale kurde no, dobrze, mam dobre serce, nie chcę żeby się świat zawalił, niech stracę - ten telewizor właśnie (i tak często z niego nie korzystam, prawie jak nowy, daję słowo)
@tokka: Ja wiem, że Ty już spisałaś telewizor na straty, ale nie tak szybko młoda damo. Telewizor ma wrócić tam, skąd go ukradłaś, a nie, że zaniesiesz go sobie do osiedlowego lombardu, weźmiesz pół ceny i będziesz narzekać, że straciłaś na tym biznesie. Mnie nie przechytrzysz. Jeszcze raz wzywam do zachowania zgodnego z prawem. Apeluję do opamiętania się w tym przestępczym procederze. Młoda jeszcze jesteś, całe życie przed Tobą, warto iść