Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto: Szury znajdują się nawet w firmach telekomunikacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)- a tak całkiem serio, wszystko przez tych korwinów czy innych bosaków i braunów w sejmie. Konfederacja to zlepek zwolenników teorii spiskowych i przez nich szurów jest coraz więcej, bo są "legalnie" w sejmie, więc sporo ludzi lgnie za tłumem w tym przypadku za szurami, więc to tylko kwestia czasu kiedy
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: A najbardziej mnie rozwala to w przeciwnikach 5 G, że oni hurr durr 5 G to śmiercionośna technologia! Będziemy się gotować jak w mikrofali! XDDDDD a tymczasem sami korzystają z najnowszych smartfonów, które są przystosowane już na te technologie XDDDDDDD a chyba operator Plusa już działa w tej sieci 5 G XDDDDD
  • Odpowiedz
@userrrr: jesteś pewien że szurów jest więcej? A może teraz dopiero się ujawniają bo czują przyzwolenie społeczne, dzięki temu będzie łatwiej ich namierzyć i eksterminować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Orange ma podpisy tysiąca swoich szurowatych pracowników, a korporacje wymieniają się ich danymi, więc wcale bym się nie zdziwił gdyby już nigdy nie dostali awansu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Ja na miejscu prezesa Orange to zwolniłbym dyscyplinarnie takich "pracowników" na ich miejsce znalazłbym całą gamę, normalnych pracowników, a nie zwolenników teorii spiskowych, którzy będą mi rozwój mojej branży hamować xD bo to podlega pod hamowanie rozwoju firmy, w której pracują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz